Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PanAudio

Kino domowe do 5000 zł

Recommended Posts

Witam!

Poszukuję kina domowego do 5000 zł.
Aktualnie posiadam podłączony stary zestaw kolumn 120W DIORy + wzmacniacz + korektor do TV Panasonic 50ST60. ale to tylko namiastka dźwięku jaki chciałbym uzyskać.
Odwiedzałem markety, ale tam jak zwykle - tłum ludzi, szum i obsługa usiłująca wcisnąć to co akurat zalega na magazynie. Już nawet nie wspominając o pomieszczeniu, w którym mógłbym komfortowo odsłuchać jakiegoś sprzętu.
Mieszkam w małym ośrodku w okolicach Łodzi, byłem w paru sklepach audio, ale są albo zamknięte godzinę przed, albo o powierzchni przyczepki służącej do sprzedaży sprzętu przez internet.

Kino miałoby służyć do:

70 % - filmy (Sci-Fi, akcja)[/li]
20 % - Xbox 360 (wyścigi, strzelanki)[/li]
10 % - muzyka (różne rodzaje, włącznie z muzyką klasyczną)

W końcu znalazłem (wydaje się mi) porządny sklep z miłą obsługą i po paru odsłuchach zaproponowano mi zestaw Denon AVR-X2100W + Monitor Audio Bx6 + Bx1 + Bx Centre - co o nim uważacie?

Przyznam, że moje obecne głośniki z Diory mają bardzo fajny, głęboki bas, są duże i drewniane, brzmią przyjemnie, ale głównie przy odsłuchu muzyki symfonicznej. Pewnie też, ma znaczenie pozostały sprzęt, czyli stary wzmacniacz i korektor Diory

Załączam schemat pomieszczenia w którym ma stać zestaw, największym problemem jest kominek od podłogi do samego sufitu w lewym górym rogu na planie pokoju.

Proszę o propozycję oraz odniesienie się do sprzętu, który mi zaproponowano,
Pozdrawiam!

pok_j_1.pdf

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować