Skocz do zawartości

Potrzebuje pomocy przy wyborze słuchawek


Recommended Posts

Pytanie jak w temacie. Szukam słuchawek do 190 zł, nausznych. Muzyki słucham na mp4, dokładniej Sony NWZ-E474. Słucham głównie rocka chociaż reagge też czasem się zdarza smile.png Zależy mi na wygodzie długiego słuchania, wyciszeniu hałasów z zewnątrz i dobrej jakosci dźwięku. Co polecacie? Pytanie numer dwa - póki co sugerowałem się opiniami z internetu i sporo osób polecało mi trzy modele:

- Superlux HD 681 EVO BK

- Skullcandy Hesh 2.0 bo podobno bije na głowę swoich poprzedników i ma swietny d-sign stylizowany na barwy klubów sportowych czy klimatów muzycznych.

- Creative Labs Aurvana Live

Za opinie o tych modelach byłbym bardzo wdzięczny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skullcandy Hesh 2.0
Słuchawki brzmią okropnie na innej muzyce niż elektronika. Bass zastępuje całe pasmo. Stare Creative'y za 100zł brzmiały o niebo lepiej. Na muzyce instrumentalnej ma się wrażenie, jak gdyby słuchało się muzyki zza ściany. Podczas gdy wizualnie słuchawki prezentują się znakomicie, wykonanie jest plastikowe i ma się wrażenie, że najmniejsze ściśnięcie roztrzaska materiał.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...