Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam Panie i Panow.
Mam mozliwosc kupienia w okazyjnej cenie zestaw glosnikow do komputera firmy Edifier S730. Nie wiem tylko , czy 10 calowy subwoofer nie bedzie za duzy do mojego pokoju o metrazu 12,5m2 (kwadrat).
Nie chcialbym dudnienia czy innych nie przyjemnych dzwiekow dobiegajacych z niego. Ogolnie bardzo mi sie podoba ten zestaw jak gra ale slyszalem go na wiekszej powierzchni.
Prosze o porade w tym temacie.
Pozdrawiam...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Myślę, że nie powinno być problemu. Taki sub ma z pewnością regulację niskiego tonu, więc zawsze można go zmienić. A co do samego zestawu, to osobiście wolałbym zestaw stereo, ale to już Twoja decyzja.
Z tego co się orientuję, to ten zestaw Edifiera tani nie jest. A ten który chcesz kupić jest nowy, używany ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw jest nowy. Moge go miec za 900pln. Powiem Ci szczerze , iz tez myslalem nad stereo.
Jesli chodzi o nowy sprzet to watpie, abym kupil cos w tym przedziale cenowym, nawet dokladajac do niego pare stow czyli okolo za 1200. Chyba , ze jakiegos Denona Pma 520 ae czy Yamaha a-s201 + jakies tanie podstawkowe typu Wharfadale 10.1 , no moze max 10.2.
Ale czy by to gralo lepiej niz Edifier s730? hmm podejrzewam , ze nie, ale moge byc w bledzie. Jesli chodzi o wysokie i srednie to napewno takie Wafle masakruja te satelitki z s730 , ale dol i zejscie juz raczej lezal by po stronie Edifiera szczegolnie , ze ma on naprawde swietny kontrolowany szybki bas, ktory nie jest rozlazly jak ten subwoofer z zestawu Logitech Z 5500 ktory do muzyki sie kompletnie nie nadaje.

W uzywane klocki typu sprzed 20-30 lat nie wiem czy bym chcial sie pchac, chyba ,ze cos by sie trafilo sprawdzonego. Muzyki, ktorej slucham to przede wszystkim Rock, heavy metal. Czasem gram w jakies gry, filmow na kompie nie ogladam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...