Skocz do zawartości

Podłączenie wzmacniacza Sony Ta-313 do głosników sb ak-45??


Recommended Posts

Najprawdopodobniej te kolumny nie mają zwrotnicy i wymagają odpowiedniego podłączenia do specjalnego wzmacniacza:
2 kable do niskotonowych (lub niskośredniotonowych) oraz pozostałe 2 kable do wysokotonowych.
Uwaga na tabliczce z tyłu kolumn sugeruje, że są one przeznaczone do konkretnego zestawu (miniwieży albo wzmacniacza), który ma właśnie po 4 zaciski głośnikowe na każdą kolumnę - a nie do normalnych wzmacniaczy/amplitunerów czy miniwież (jak o SONY)..

Twój wzmacniacz SONY jest przeznaczony do współpracy z normalnymi kolumnami (plus i minus), a nie takimi Panasonicami.

Jak chcesz się dowiedzieć czegoś więcej to skorzystaj z wyszukiwarki i poszukaj opisu do tego Panasonica.

Pozdrawiam
PS. Przeniosłem wątek do właściwego działu...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko git. Okazało się ,że Phono coś "nie działa". Pojechałem do kolegi i podłączyliśmy pod ta-212 i wszystko działa a potem pot ta-313 pod wejście aux z telefonu i działało na tych głośnikach a także na jvc. Czyli wejście phono jest zrąbane.


Z góry dzięki za chęci! Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu cytować go w całości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Już wszystko git. Okazało się ,że Phono coś "nie działa". Pojechałem do kolegi i podłączyliśmy pod ta-212 i wszystko działa a potem pot ta-313 pod wejście aux z telefonu i działało na tych głośnikach a także na jvc. Czyli wejście phono jest zrąbane.


Z góry dzięki za chęci!



Bo phono kolego jest do gramofonu.
Podłącz gramofon to zadziała.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...