Skocz do zawartości

Co wybrać?


tomlodz

Recommended Posts

Więc naświetle może po krótce moją sytuacje.

Zakupiłem ostatnio zestaw kolumn Eltax discovery 5.1 za 300zł. Kolumny takie sobie ale cena była atrakcyjna więc kupiłem.

Do tej pory posiadałem dwie kolumny Tonsil jedną 40 W drugą 80W ze wzmacniaczem Unitra pw9013.

No i teraz co z tym zrobić. Kupić jakiś amplituner i podłączyć Eltaxy czy kupić jakiś porządny wzmacniacz stereo i wszysktie kolumny podpiąć? Zależy mi bardziej na muzyce.

No i posiadam jeszcze takie cudo jak tu na aukcji : http://www.allegro.pl/item167391231_amplit...o_polecam_.html
Miał ktoś z tym doczynienia wcześniej i jaką to ma moc orientacyjnie i czy te kolumny wytrzymają taki wzmak bo pamiętna kolumna tonsila 40W nie przeżyła 5 minut

icon_twisted.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Miał ktoś z tym doczynienia wcześniej i jaką to ma moc orientacyjnie i czy te kolumny wytrzymają taki wzmak bo pamiętna kolumna tonsila 40W nie przeżyła 5 minut


Nie miała prawa przeżyć. Według znanych mi źródeł, ten ampli daje 80W na kanał i potrzebuje dobrych kolumn. Te Eltaxy do stereo specjalnie nie nadają się.
Jestem tego samego zdania co rafal735r, czyli:
Cytat

Lepiej sprzedaj wszystkie i kup jakies Altusy.

.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...