Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
legion

Denon UD-M31,a USB wejście

Recommended Posts

Witam. icon_biggrin.gif

Proszę podpowiedzieć co można zrobić w kwestii podłączenia pendrive jakiś dodatkowy odtwarzacz czy co? Odtwarzacz który ma już w sobie wejście pod pendrive.Zależy mi na odtwarzaniu mp3 plików za pomocą pendrive.

Znalazłem coś ,dołączyłem do załącznika.To pomoże?
Dołączyłem zdjęcie tylnych wejść.

Dziękuję.
Pozdrawiam. icon_wink.gif

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Cytat

Znalazłem coś ,dołączyłem do załącznika.To pomoże?
Dołączyłem zdjęcie tylnych wejść.

Nie. Według mnie mylisz pojęcia i dwa różne urządzenia typu wspomniany pendrive z odtwarzaczem Mp3 .
Pendrive przechowuje muzykę i potrzebuje wbudowanego np. w odtwarzacz cd, lub amplituner dodatkowego odtwarzacza plików z wejściem usb na zaaplikowanie tego pendriva. Które to urządzenie da pendrivowi zasilanie i zdekoduje pobrany materiał muzyczny. Kabelek -przejściówka nic tu nie da, bo i jak ?
Odtwarzacz mp3 przechowuje także muzykę, jednak dodatkowo ma już wbudowany odtwarzacz ( dźwięku), proste sterowanie ma też własne zasilanie i wyjście dźwięku typu mini jack.

Najtaniej i najprościej będzie odtworzyć "pliki muzyczne " z zakupionego odtwarzacza MP3, lub smartfona połączonego kablem minijack/ 2 rca z wzmacniaczem, lub amplitunerem pod wejście IN np. AUX.

Cytat

Proszę podpowiedzieć co można zrobić w kwestii podłączenia pendrive jakiś dodatkowy odtwarzacz czy co? Odtwarzacz który ma już w sobie wejście pod pendrive.

W sumie każde nawet tanie dvd/blu-ray z wejściem usb , tyle ze musiałbyś włączać tv, aby wyświetlić listę piosenek i sterować ich wyborem. Przenośny odtwarzacz plików, popularny odtwarzcz tzw. mp3 ( choć także innych plików typu flac, wave) jest wygodniejszy .

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować