Skocz do zawartości

Denon UD-M31,a USB wejście


legion

Recommended Posts

Witam. icon_biggrin.gif

Proszę podpowiedzieć co można zrobić w kwestii podłączenia pendrive jakiś dodatkowy odtwarzacz czy co? Odtwarzacz który ma już w sobie wejście pod pendrive.Zależy mi na odtwarzaniu mp3 plików za pomocą pendrive.


Znalazłem coś ,dołączyłem do załącznika.To pomoże?
Dołączyłem zdjęcie tylnych wejść.


Dziękuję.
Pozdrawiam. icon_wink.gif

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Znalazłem coś ,dołączyłem do załącznika.To pomoże?
Dołączyłem zdjęcie tylnych wejść.



Nie. Według mnie mylisz pojęcia i dwa różne urządzenia typu wspomniany pendrive z odtwarzaczem Mp3 .
Pendrive przechowuje muzykę i potrzebuje wbudowanego np. w odtwarzacz cd, lub amplituner dodatkowego odtwarzacza plików z wejściem usb na zaaplikowanie tego pendriva. Które to urządzenie da pendrivowi zasilanie i zdekoduje pobrany materiał muzyczny. Kabelek -przejściówka nic tu nie da, bo i jak ?
Odtwarzacz mp3 przechowuje także muzykę, jednak dodatkowo ma już wbudowany odtwarzacz ( dźwięku), proste sterowanie ma też własne zasilanie i wyjście dźwięku typu mini jack.

Najtaniej i najprościej będzie odtworzyć "pliki muzyczne " z zakupionego odtwarzacza MP3, lub smartfona połączonego kablem minijack/ 2 rca z wzmacniaczem, lub amplitunerem pod wejście IN np. AUX.


Cytat

Proszę podpowiedzieć co można zrobić w kwestii podłączenia pendrive jakiś dodatkowy odtwarzacz czy co? Odtwarzacz który ma już w sobie wejście pod pendrive.


W sumie każde nawet tanie dvd/blu-ray z wejściem usb , tyle ze musiałbyś włączać tv, aby wyświetlić listę piosenek i sterować ich wyborem. Przenośny odtwarzacz plików, popularny odtwarzcz tzw. mp3 ( choć także innych plików typu flac, wave) jest wygodniejszy .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...