Skocz do zawartości

Sony ss-x7 opinia


MAreve

Recommended Posts

No właśnie jaka cena i do czego mają być te kolumny?
Ogólnie to jednak firma Sony nie jest potentatem ani cenionym producentem kolumn.
Modele HK są coś warte, ale ile, to już kwestia ceny i czego się od nich oczekuje, jakie kolumny mają napędzić.
A tak swoją drogą, to już tyle czasu jesteś na forum a piszesz posty jak nowicjusz nie mający zielonego pojęcia co trzeba napisać. Każdy nowy post traktujemy w ten sposób, że nie wiemy (bo nie musimy pamiętać) co pisałeś w poprzednich. Tak, że informacji jest za mało. Napisz porządnie co do czego, jakie wymagania i pomieszczenie, no wiesz przecież icon_rolleyes.gif .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena kolumn to 300 zł, HK 630 też 300 zł, mianowicie pisałem to na telefonie i miałem kilka minut na podjęcie decyzji, stąd też taki ubogi wpis, tylko z pytaniem "czy warto".
Lecz niestety temat nieaktualny bo sprzęt został sprzedany, nic konkretnego odnośnie kolumn na necie nie znalazłem, dlatego założyłem temat.

Dzięki za odpowiedzi:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gniewaj się MAreve ale szybkość jest dobra przy łapaniu pcheł a nie kupowaniu wzmacniacza.
Choć owszem czasami i tu się przydaje, ale jak się wie co się chce kupić.
Tu zabrakło kilku ważnych informacji by Ci sensownie odpowiedzieć. A wzmacniacze HK, no... nie ma co specjalnie żałować.
Lepiej jeśli czegoś szukasz najpierw napisz wszystko co trzeba a później można przeprowadzać takie akcje.
Wówczas zerkamy co masz, czego chcesz, jakie warunki i potrzeby i jest sensownie, można coś poradzić.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...