Skocz do zawartości

Niedrogie kable zasilające.


Recommended Posts

4 minuty temu, Kubakk napisał:

Jeśli piszesz per Jarek (nie wiadomo kim on jest) to nie licz ,że nie będzie takich żartów. Znam Jarka ? 99,9% innych forumowiczów zna Jarka ? Jeśli nie to niegrzecznym jest pisać o kimś kogo nikt nie zna per imię , mogłeś napisać "odwiedził mnie kolega" i tyle.

Tylko nikt inny nie wpadł na takie skojarzenie "Jarka" a logicznym myśleniem jest, że ten ze zdjęcia nie mógł nim być, więc daruj sobie Twoje tłumaczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, audiowit napisał:

Jeśli ktoś chce kabel klasowy za śmieszne pieniądze to zdecydowanie polecam Oyaide Tunami. Jeśli firmowy to można tanio znaleźć na czerwonych wtykach ( to oyaide 046) lub drożej na białych wtykach ( to oyaide 004). Jeden jak i drugi kabel to klasa.

Może i dobra propozycja, ale czy do wątku "Niedrogie kable zasilające" ? Blisko 2k za konfekcjonowany "kabel klasowy za śmieszne pieniądze" czy 6 stów za samą wtyczkę to chyba dla większości zwykłych podatników skandaliczna cena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Wito76 napisał:

Może i dobra propozycja, ale czy do wątku "Niedrogie kable zasilające" ? Blisko 2k za konfekcjonowany "kabel klasowy za śmieszne pieniądze" czy 6 stów za samą wtyczkę to chyba dla większości zwykłych podatników skandaliczna cena.

Można zaoszczędzić na wtyczkach, audiofilskim gniazdku i przy okazji polepszyć brzmienie. Należy bezpośrednio kabel przylutować do przewodów w ścianie, a także do zasilacza w urządzeniu. Proste i skuteczne rozwiązanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dał buźkę. 

A teraz na poważnie. Czy ktoś z was używa zasilających Melodiki? Użytkownicy czasami opisują ją, jako ''zamulającą" na basie.  Czy ktoś to potwierdzi? To samo znalazłem przy opisach kabla Tagi.

Z tanich dorzucam taki:

 https://allegro.pl/oferta/polski-kabel-przewod-sterowniczy-ekran-liycy-3x1-5-6755559778

Edytowano przez Seb
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Fafniak napisał:

jasne.

Kable supry też zamulają aaa no i klotz-e też 🤣

Heh, chciałem do Usbridge signature trochę lepszy kabel USB niż moje 2metrowe drukarkowe (mam z 5 takich wartych pewnie koło 50 centów sztuka). Zamówiłem metrowego Klotza i jak cyfrowe dla mnie nie grają to ten grał po swojemu - nie dało się z tego badziewia słuchać - wszystko siadło. Sam nie wiem czemu ale tak było. Teraz mam 0,5m LINDY i gra tak samo dobrze jak te drukarkowe 😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, misiek x napisał:

Więcej tutaj tanich prześmiewców niż ludzi mających coś konkretnego do powiedzenia.

o ja cie !!!

14 minut temu, misiek x napisał:

Ci którzy mogą coś doradzić, podpowiedzieć z sensem już w ukryciu.

ZAGROŻONY GATUNEK !!!

40 minut temu, Seb napisał:

Czy ktoś z was używa zasilających Melodiki?

Tak. od kilku lat z podrabianymi wtykami "ojacie"

zrobiony kabel ze względu na to ze firmowy dość luźno wchodziły w gniazda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Seb napisał:

Przecież dał buźkę. 

A teraz na poważnie. Czy ktoś z was używa zasilających Melodiki? Użytkownicy czasami opisują ją, jako ''zamulającą" na basie.  Czy ktoś to potwierdzi?

 

Witam, Mam Melodike MDC3150 OFC (na sprzedaż 3m odcinek, miałem do listwy) i MDC3400 (między ścianą a stabilizatorem). Bardzo przyzwoite kable, myślę że w tej cenie ciężko kupić coś lepszego, żadnego zamulenia nie stwierdziłem, droższe kable grają po prostu bardziej otwarcie, szybciej, może stąd takie opinie...

Mam kilka różnych kabli: Yarbo SP-2200PW i SP-8000PW, Belden 83803, Oyaide Tunami V2, Viborg VP1606.  Każdy z nich "gra" inaczej, każdy z klocków inaczej reaguje na podłączenie: najbardziej czuły na zmianę sieciówki jest odtwarzacz CD, najmniej lampa.

20220102_133653.jpg

20220102_133705.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...