Skocz do zawartości

jakie kolumny ?


irasxxx

Recommended Posts

Witam.
Posiadam amplituner YAMAHA HTR- 4066 , cd MARANTZ CD5005 gramofon Dual ,subwoffer Yamaha , reszta kolumn to wharfedale z diamondami 10,1 na front. Kolumny były zakupione raczej pod kino,jednak ostatnio powracam do typowego stereo i diamondy jako jedyne włączone nie dają rady , a i dzwięk taki sobie. Rozglądam się za kolumnami do pokoju 20m2,
Budżet to 2000zł, W tych granicach znalazłem MONITOR AUDIO BX5 i MELODIKA BL30. Co o nich sądzicie...które będą lepsze...dodam że kable które do nich posiadam to Mita AVr2 bi=ampingowe,Preferuje dżwięk czysty ,naturalny ze szczegółami,ale żeby też miały odpowiednią ilość basu nawet przy cichym słuchaniu,
Z góry dzięki za pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście lepiej by było kupić wzmacniacz stereo. Amplitunery do KD średnio zazwyczaj sobie radzą w stereo.
A kolumny dwie, rzecz jasna i najlepiej zagrałby taki zestaw z drugiej reki. Byłby lepszy jakościowo niż nowy.
Tu masz wspomniany wyżej temat. Zapoznaj się z nim, odpowiedz.
Nic także nie wiemy o tym jakiej muzyki słuchasz?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

To trzeba było napisać "z drugiej ręki odpada" a nie "z drugiej ręki odpada bo kupno będzie na raty". Twoja wina, że się nieprecyzyjnie określasz.

Powinieneś też poważnie przemyśleć swoje plany zakupowe, bo za 2k zł możesz kupić świetne kolumny używane lub nowe paździerze.


Dobry wujek.....porady na temat kredyty i pisowni ....tylko nic w temacie pytania ..(patrz jakie kolumny )
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupić nowe kolumny, które są dostępne w salonach. Po prostu umów się na odsłuch albo kilka odsłuchów (jeśli więcej salonów i kolumn) i sprawdź które najlepiej według Ciebie zagrają. Które najlepiej wpasują się w Twój gust i zgrają z Twoim ampli.
Lepszej rady naprawdę nie dostaniesz.
Bo ja mogę wybrać takie, które mnie się najbardziej spodobały, ale Sebastian stwierdzi, że wolałby inne. Jacek, że jeszcze inne.
A żadne z tych kolumn mogąTobie nie przypaść do gustu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...