Skocz do zawartości

Jakie głośniki podstawkowe do Onkyo NR535


Quest

Recommended Posts

Witam serdecznie,

chciałby prosić o poradę. Potrzebuję kupić 2 kolumny podstawkowe do mojego zestawu kina domowego.

Wymieniłem ostatnio amplituner Sony na Onkyo NR535 i podłączyłem go do zestawu głośników Pascal Sony. Efekt jest kiepski, satelitki coś grają, bas dudni z subwoofera - nie podoba mi się to. Myślałem, że będzie lepiej, dlatego zdecydowałem się na wymianę 2 frontowych głośników.

Dysponuj budżetem do 700zł (komplet).

Czy możecie mi doradzić jakie głośniki mógłbym kupić w tej cenie aby Onkyo mogło pokazać swój LWI pazur i zagrać szeroką sceną z miękkim basem i wyraźną górą.

Pokój mam 20m2, kolumny muszą być zamontowane na ścianie po bokach wiszącego TV. - na inne umiejscowienie głośników rodzina się nie zgadza icon_sad.gif

Bardzo proszę o podpowiedz jaki model kupić.

pozdr.

ps. mam kilka sugestii co do modelu, ale wcześniej chciałbym poznać Państwa propozycje.

ps2. co do budżetu to dysponuje relną kwotę 700zł na ten cel, dlatego nie chciałem pisać o wirtualnych kwotach. Oczywiście jeżeli propozycja okaże się interesująca to jestem w stanie nieco zwiększyć budżet przeznaczony na zakup.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
spójrz proszę na Monitor Audio Bx2 oraz mocny i dynamiczne Kef C3. Moim zdaniem szczególnie druga propozycja powinna Cię w pełni usatysfakcjonować.
Jeśli masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań lub oferty finansowej dla forumowicza służę pomocą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...