Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marcelina_kusmier

iPhone4 jak długo trzyma bateria

Recommended Posts

Czy są tutaj jacyś użytkownicy iphones4. Jestm nowym użytkownikiem tego telefonu. Powiedzccie czy wam również ten telefon wytrzymuje 1 dzień użytkowania ? :S Czy macie jakąś poradę co zrobić, aby wytrzymywał więcej?

Masz nowy telefon - czy używany?

Co do wytrzymałości akumulatora:
Bez korzystania z internetu - 2 dni i ok. godzinę rozmów.
Z internetem - to 1 dzień i jakieś 2 godziny netu.

Inny egzemplarz (też trzyletni) wytrzymuje tylko niecały 1 dzień i godzinę rozmów.

Jak nie korzystasz, to warto wyłączyć strony internetowe od razu po zakończeniu korzystania z netu.

Pozdrawiam
PS. No i czas zależy oczywiście od tego, jaki masz zasięg (moc sygnału).

Cytat

Tak, posiadamy iPhony i ładujemy je codziennie, no chyba że trafi się dzień bez dzwonienia i internetu to wtedy co 2 dni.

ja z 5tką miałem to samo, teraz mam 6. Trzyma trochę dłużej - jakieś 1,5 na maxa - ale przy dość dużym wykorzystywaniu, czyli włączny net, dużo połączeń itd

Głównie zasięg LTE zżera tyle baterii telefonu i to nie tylko w iPhonie icon_razz.gif zaopatrz się w powerbank to nie będziesz się martwił czy Ci telefon nie padnie w środku dnia icon_biggrin.gif

Niestety należy przyjąć taką długość trzymania za standard. Mi iPhony też długo nie trzymają. Możesz spróbować trochę pobawić się opcjami. Zmniejszyć jasność ekranu, wyłączyć odświeżanie w tle aplikacji typu mail, przełączyć tryb internetu w 3g, wyłączyć wi-fi oraz bluetooth. Jednak jeśli mamy tracić na funkcjonalności sprzętu uważam, że nie warto. Ja wyrobiłem w sobie nawyk częstego ładowania. Zaopatrzyłem się także w ładowarkę samochodową więc jak tylko wychodzę z domu to ładuję telefon w aucie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować