Skocz do zawartości

nagłośnienie pokoju ok 2000zl


cor7ez

Recommended Posts

Witam

rozglądam się za jakimś stereo w okolicach 2000zl (wzmacniacz plus głośniki)
Audio będzie podpięte pod TV który to spięty jest z konsolą i kompem. Będę też słuchał na tym muzyki (trance, techno, dubstep, drum and bass i tego typu maści) i oglądać filmy (sub bedzie też ale później, propozycje mile widziane, filmy oglądane w stereo, nie mam miejsca na surround)
Pokój ma ok 18m2, głośniki położone na szafce pod TV (wysokość szafki to niecałe 40cm), odległość od tyłu do sciany jak najmniejsza, z prawej i lewej strony wolna przestrzeń, a odległość od głośników do miejsca odsłuchu ok 2,5m. rozstawione będą na szerokość ok 1m (pod TV 46"),

Wstępnie planowałem zakup jakiejś mini wiezy (yamaha piano craft, denon m39) ale nie potrzebne mi są napędy bo źródłem i tak będzie TV lub komp

I teraz mały problem, sprzęt muszę zakupić w jakimś markecie (media markt etc.) dlatego allegro i używki niestety nie wchodzą w grę

Jest szansa na jakieś przyzwoite granie?

pozdrawiam
cor7ez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyzwoite granie jest szansa. Na dobre nie. Choćby ze względu na ustawienie kolumn.

Co do wzmacniacza i kolumn, to umów się w dobrym salonie audio na odsłuch i posłuchaj ze trzech różnie grających wzmacniaczy a pod ten który Ci się najbardziej spodoba dźwiękowo każ sobie podłączyć kilka par różnie grających kolumn i wybierzesz zestaw, który gra dla Ciebie najlepiej. Bo o to chodzi, prawda?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...