Skocz do zawartości

miniwieża do 1000PLN


uciama

Recommended Posts

Dobry wieczór,

Nie interesuję się tematyką sprzętu hi-fi, założyłem tutaj konto z nadzieją że uzyskam jakiś ciekawe pomysły odnośnie zakupu używanego sprzętu do pokoju około 15m2. Chciałbym coś małego z dobrą jakością dźwięku. Słucham przeważnie rocka, często z radia. przeglądając allegro spodobały mi się sprzęty typu yamaha pianocraft, aczkolwiek jestem otwarty na wszystkie propozycje. Proszę wybaczyć jeśli trafiłem do złego działu. Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie interesujesz się tematyką sprzętu hi-fi. Bo ukochanej muzyki (jeśli jest ona dla Ciebie ważna), warto słuchać na sprzęcie jak najlepszej jakości.
Mój kolega uważa, że to nieważne na czym się słucha. Ja z całą stanowczością twierdzę, że ktoś, dla kogo
muzyka jest ważna powinien słuchać na jak najlepszym zestawie, ponieważ na byle czym nie usłyszy wszystkiego, pewnych niuansów, które się kryją w nagraniu.

Yamaha PianoCraft jest chyba jednym z najlepszych tego typu wyborów. Muzykalna, solidna, uniwersalna.
Do muzyki oczywiście lepiej wybierać zestaw z odtwarzaczem CD a nie DVD.
Za jakiś czas, gdy zechcesz poprawić jakość dźwięku sprzedasz kolumny z zestawu i kupisz dobrej klasy monitorki znanego producenta.
Jakie?
To już w zależności od tego w jaką stronę brzmieniową zechcesz pójść.

Dokupisz też lepsze kable głośnikowe. Jakieś takie dobrej marki i modelujące brzmienie w pożądanym przez Ciebie kierunku.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...