Skocz do zawartości

Nagłośnienie około 1000 zł


Cranmer

Recommended Posts

Witajcie,
Na wstępie, jako nowy użytkownik chciałbym się przywitać icon_smile.gif Otóż, remontuję dom i postanowiłem wykorzystać nieużywany dotąd pokoik i przerobić go na małe kino domowe. Telewizor już mam, pojawił się jednak pomysł zakupu nagłośnienia. Wstępnym pomysłem był zakup niewielkiego zestawu kina domowego za kilkaset złotych. TV służy w zasadzie jako monitor, jest na stałe podłączony do komputera, nie potrzebuję więc odtwarzacza DVD/Blue-ray.
Drugą propozycją był zakup soundbara. Chciałbym zaznaczyć, iż nie jestem audiofilem ani nawet szczególnym zapaleńcem w temacie dźwięku, nie potrzebuję więc sprzętu specjalistycznego, chciałbym też raczej zakupić gotowy zestaw. I tutaj, rodzi się moje pytanie: czy bylibyście, Drodzy Forumowicze życzliwi doradzić mi, co powinienem wybrać? Półka cenowa to około 1000 zł. Załączam poglądowy plan pokoju, jak możecie zauważyć jest to dość małe pomieszczenie, więc zbyt duże kolumny nie wchodzą raczej w grę. Najmilej widziane byłyby linki do sklepów, lub nazwy gotowych zestawów.
Z góry dziękuję i pozdrawiam,
Adrian


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie jesteś audio... coś tam, to proponuję jednak kupno dwóch kolumn standowych i wzmacniacza
stereo. Tu jakość byłaby najlepsza. Mimo wszystko proponuję Ci uzyskanie jak najlepszego dźwięku.
Wiele osób sądzi, że nie usłyszy różnicy między badziewnym a nowym sprzętem.
Ale to są założenia i nie bardzo rozumiem dlaczego ktoś chce się ograniczać?
Co Ty na to?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...