Skocz do zawartości

Zestaw stereo do 25 m2 salonu, Twoja opinia


Morelok

Recommended Posts

Witam,

potrzebuję nagłośnić swój salon 25 m2. Po kilku godzinach szukania w oko wpadł mi taki zestaw:

Yamaha CD-N301 (ze względu na multimedialność odtwarzacza, zależy mi na tym)
Yamaha R-S300 lub Pioneer A-30-K
Pylon Perl 20 lub 25

Jak jest wasze zdanie? Nie wiem czy ten Pioneer będzie dobrze współpracował z odtwarzaczem Yamaha, czy może zostawić ten w R-S300.
Słucham głównie rock'a. Chciałbym także żeby zestaw współpracował z TV i z PlayStation.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo tych "albo" i w sumie bardzo przeciętne te alternatywy.
RS 300 ma bardzo szczupły dźwięk, to zwyczajnie niezbyt mocny i mało wydajny amplituner stereo. Pioneer A30 to wzmacniacz ma nieco dojrzalszy dźwięk.

Pylon 20, a pylon 25, wygrałeś zakupy w firmie Pylon ? Kurcze jest sporo innych kolumn, a co do modelu 20 raczej za mały do takiego pokoju.
Cytat

Nie wiem czy ten Pioneer będzie dobrze współpracował z odtwarzaczem Yamaha,


Pilot Yamahy na pewno nie będzie współpracował ze wzmacniaczem Pionka icon_wink.gif natomiast w kwestii standardu połączenia kabelkiem z wtykiem w tej klasie jest wszędzie RCA więc masz szeroki wybór firm i modeli.

Cytat

Słucham głównie rock'a. Chciałbym także żeby zestaw współpracował z TV i z PlayStation.



Z Pyonem 20 i Yamahą rs300 będzie bardzo szczupło, analitycznie z pylonem 25 trochę lepiej. Każdy rocka słucha inaczej, bo każdy lubi inny dźwięk.
Co do współpracy z tv to musisz dokupić sobie pewnie DACa.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...