Skocz do zawartości

Kolumny do 1000 PLN


pez11

Recommended Posts

WItam,

szybki tamat - co byście wybrali do 1000 PLN pod Yamahę AX-397, muzyka różnorodna od klasycznego rocka, przez dubstep do rapu czy trance. Pomieszczenie b. nieregularne kształty ok. 20m2.

Moje propozycje:

Klipsch B2 - 699 PLN
Pylon Pearl - 599 PLN (chyba starszy model niż obecnie produkowany, "przedliftowy" icon_wink.gif)
DIORA ZGB602 - 399 PLN - mega tanio - ciekawy temat icon_wink.gif
Taga Harmony TAV-906S - 699 PLN - wstęgowy tweeter?!
Tonsil PULSE SAT - 979 PLN

Coś innego? Jakieś podłogówki? Bardzo zależy mi na efekcie "znikania" kolumn i jak najlepszej scenie oraz niemęczącym przekazie.

Pozdrawiam,
Pez11
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Bardzo zależy mi na efekcie "znikania" kolumn i jak najlepszej scenie oraz niemęczącym przekazie.



To raczej nie Klipsch do Yamahy i też raczej nie ta diora. Za 1 tys sugeruję Magnat quantum 673 ( sporo dołu, łagodna góra) i Indiana line nota 260 , a jak z Tagi to Taga platinum BL40, Monitor audio Bx2 (dość selektywny) , lub tańszy mr2. Z użyanych cięźkie i masywnie brzmiące np. mission m32i.
Za 1000 zł dobre podłogówki to zdecydowanie używane modele, warto szukać ( bo 20 m to juź sporo) , choć nie zawsze jest to błyskawicny zakup.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...