Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Tannoy DC 2000.


MAreve

Recommended Posts

Witam, właśnie sprzedałem swój pierwszy poczciwy wzmacniacz jakim był Pioneer A656.
Nie do końca jestem pewny czy uda się coś znaleźć lepszego w tych samych pieniądzach, ale mimo wszystko chce spróbować.
Kolumny Tannoy DC 2000, pokój ok 15m2, źródło wyłącznie laptop, niestety bez DAC'a.
Wzmacniacz oczywiście używany, kolor nie ma znaczenia, lecz dobrze jak udałoby się znaleźć coś mniejszego typu NAD, choć to nie jest konieczność.
Chciałbym również aby to był wzmacniacz w miarę uniwersalny, lecz przede wszystkim najlepiej ma sprawdzać się w gatunku: rap,pop,reggae.
Myślę, że pioneer był przyzwoitym sprzętem w stosunku do swojej ceny, wiele również zależało od źródła np. wymiana laptopa na nowym bardzo mnie zaskoczyła, oczywiście pozytywnie.Nie spodziewałem się aż tak różnicy.

Cena jaką mogę przeznaczyć na wzmacniacz to 500 zł.
Prosiłbym o wasze propozycję.

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pioneer A656 grał z Tnnoyami DC2000.
Ogólnie pioneer mi pasował, trudno mi powiedzieć czego mu brakowało, ponieważ nie miałem innego wzmacniacza i nie mam porównania jak grają inne.
Dlaczego chce zmienić? po prostu chce spróbować czegoś innego.
Niższy wzmacniacz mi się bardziej podoba, ale nie mam żadnego ograniczenia.
Najbardziej chciałbym Musical Fidelity A1, lecz niestety cenowo się nie zgadza:D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz coś innego w takiej cenie, to poszukaj Fine Artsa V 3 lub V 4, czy rzeczywiście wyższe modele Rotela, NADa.
Albo dołóż 150 zł i kup tego Arcama Alpha 9.
http://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/33/198963.php
To udany model i masz szansę na poprawę dźwięku w pewnych aspektach, choć w innych może się pogorszyć. To jeszcze nie taka zmiana, gdzie poprawie uległoby wszystko.

Oczywiście dużo łatwiej byłoby coś podpowiedzieć, gdybyś wiedział w kierunku jak brzmiącego dźwięku chcesz się zwrócić.
Może po następnym wzmacniaczu będziesz wiedział?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...