Skocz do zawartości

Komplet fisher + Marantz czago brak?


Recommended Posts

Witam!

Mam na stanie sprzęt fisher'a i marantz'a. Fisher studio standard: Kolumny STE-98, stero cassette deck CR-W863R, compact disc player AD-723, oraz Marantz: monitoring cassette deck SD-74. Wiecie czego brakuje? Słyszałem że marantz to jednocześnie wzmacniacz ale nie mam jak podłączyć do niego kolumn. Dzięki Wielkie za wyjaśnienie!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne potrzebujesz wzmacniacza...

Marantz SD-74 to tylko deck - ale niezły, trzygłowicowy.

Tak więc masz prawie wszystkie elementy zestawu (z kolumnami włącznie), ale bez wzmacniacza.
Ile możesz na ten cel przeznaczyć - i czy chcesz również Marantza, czy niekoniecznie?

Jaką masz powierzchnię pokoju?

Pozdrawiam
PS. W międzyczasie Mobydick już Ci odpowiedział...
Ale to nie twórz nowego tematu, tylko kontynuuj w tym.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokój jakieś 20-25 m2. Całe mieszkanie 90m2. Dostałem w podziękowaniu ten sprzęt i powiem szczerze że nie mam za dużo na dokończenie zestawu i niestety wolałbym po taniości. Może w przyszłości coś lepszego kupię. Dodatkowo mam jeszcze gramofon Fishera z tej samej serii. Niekoniecznie Marantz czy Fisher. Najważniejsze żeby dało się słuchać icon_wink.gif

Niekoniecznie muszę podłączyć wszystkie elementy. Dwa magnetofony nie są mi potrzebne, jeden zdecydowanie wystarczy;)

Dzięki wielkie!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...