Skocz do zawartości

SONY - radio bez radia, ostrzeżenie


sony_cannot_play

Recommended Posts

Witam,
potraktujcie mój wpis dwojako:
- jako ostrzeżenie przed firmą SONY,
- jako prośbę o radę.
Ostrzeżenie, bo moja przygoda z SONY wygląda następująco. Kupiłem wieżę CMT G2NiP za około 2.000 zł głównie dla funkcji radia internetowego. Najpierw we wrześniu ubiegłego roku zaczęły się problemy z odbiorem i dostępem do stacji radiowych w internecie. W końcu od maja SONY zawiesiło obsługę vTunera, o oznacza, że radio internetowe zamilkło. Komunikat na stronie producenta nie zawiera żadnych konkretów i nie był aktualizowany. W najróżniejszych kanałach kontaktu SONY nie można się doprosić o żadne informacje. Odsyłają do komunikatu na stronie, który nic konkretnego nie mówi.
Niektórzy z moich rozmówców na forach w kraju i za granicą podejrzewają SONY o zimną kalkulację tego, co będzie tańsze niezadowolenie wystawionych do wiatru klientów, czy opłaty dla zewnętrznego dostawcy. Nie przesądzam tego, ale myślę, że warto ten element brać pod uwagę oceniając rzetelność firmy.
Prośba o radę - bo może jakimś cudem ktoś z was znalazł sposób na uruchomienie radia bez radia albo na rozprawienie się z SONY.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...