Skocz do zawartości

Słuchawki zamknięte, wokółuszne do 1000zł


Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.

Ze względu na awarię moich poprzednich słuchawek (Steelseries Siberia Elite) poszukuję nowych słuchawek o wysokiej jakości dźwięku do gier, słuchania muzyki jak i oglądania filmów. Nie miałem nigdy do czynienia ze słuchawkami typowo audiofilskimi - przez ostatnie kilka lat korzystałem z gamingowych - Steelseries 5Hv2, Creative Soundblaster EVO ZX, Steelseries Siberia v2 i ostatecznie - Steelseries Siberia Elite, które ze wszystkich zdecydowanie najbardziej przypadły mi do gustu dzięki świetnemu wytłumieniu otoczenia i bardzo dobrej jakości dźwięku, jednak wszędzie spotykam się z opinią, że słuchawki typowo audiofilowskie zaoferują o wiele lepszy dźwięk, dlatego też chciałbym poprosić osoby doświadczone w temacie o poradę. Słuchawki będą wykorzystywane praktycznie tylko w domu, więc mobilność jest rzeczą drugorzędną.

To, na czym mi szczególnie zależy:
- słuchawki muszą być wokółuszne/pełne nauszne/jakkolwiek to nazwać - zdecydowanie wolę mieć uszy schowane w słuchawkach
- konstrukcja zamknięta i dobra izolacja - po korzystaniu z Siberii Elite nie jestem w stanie korzystać ze słuchawek które nie izolują otoczenia. Szczególnie, że mój pecet potrafi się robić głośny.
- odpinany kabel - wszystkie moje słuchawki popsuły się właśnie przez kabel, żadne nie miały pęknięcia czy nawet zauważalnych rys, dlatego teraz kupując porządne słuchawki chciałbym mieć możliwość prostej wymiany kabla gdyby został uszkodzony.

Osobiście zastanawiałem się nad Denonami D600, Audio-Technica ATH-M50X oraz Beyerdynamic DT150, jednak niestety nie jestem specjalistą w temacie i zależy mi na opinii kogoś doświadczonego.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...