Skocz do zawartości

zmiana ampli na nowy stary


Fellow

Recommended Posts

Czesc,

zastanawiam sie nad zmiana starego Pioneera vsx515 na nieco nowszy vsx lx70. Posiada on mozliwosci przylaczen ktore odpowiadają moim potrzebom no i obsluguje cyfrowe formaty dzwieku..

Posiadam kolumny Roth Oli40 (200W, 8ohm)

Slucham duzo stereo (cd, Falc) no i oczywiscie filmy z bluray i mkv.

Czy mozecie sie podzielic wiedza czy zmieniajac amplituner na podany wyżej model moge liczyc na lepszą jakość dzwieku.
Jest to jedyny znak zapytania dla mnie poniewaz nie mam mozliwosci odsluchania sprzetu u siebie w domu przed zakupem.

Moze ktos z Was mial juz stycznosc z tym ampli i podzieli sie wrażeniami sluchowymi i doswidczeniami?

Dziekuje i pozdrawiam,
Fellow
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz.

Licze ze zejde do 2000 - 2200 pln
wiem ile kosztowaly te sprzęty jako nowe wiec mysle ze jest ok.
Dla mnie pod względem wyposażenia jest to to urządzenie kompletne. Niewiadomą jednak był dźwięk.
Nowe ampli w sklepach i technologie jakie oferują to dla mnie jakiś kosmos. Nie rozumiem tez wsparcia jakie daja pewnej firmie na "A" oraz technologiom typowym dla TV.

Ostatecznie liczy się przecież dźwięk.... albo jestem już stary i maroodze icon_smile.gif

Pozdrawiam,
Fellow



Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wiesz, że jest różnica klas między tymi amplitunerami...
Porównujesz drugi od dołu model z drugim od góry icon_cool.gif
a między nimi były jeszcze co najmniej 3 modele (915, 1015, LX50)

Krótko mówiąc - LXy mają już aspiracje do dobrego grania.

Na allegro handlarz z Wielkiej Brytanii wystawia LXa za 1400+100zł
http://allegro.pl/pioneer-vsx-lx70-i5667443171.html
Ale trudno powiedzieć jak bardzo jest wiarygodny (komentarzy ma sporo, wszystkie pozytywne), no i zdecydowanie za mało dał fotek - a opis woła o pomstę do nieba!

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Kupiłeś tego "angielskiego" Pionka? Bo widzę, że aukcja zakończona sprzedażą icon_cool.gif

Cena wg mnie była bardzo interesująca - no ale za sprzedawców na allegro (zresztą dotyczy to wszelkiego typu sprzedawców na różnych platformach) nie mogę ręczyć, stąd zawsze istnieje pewne ryzyko icon_confused.gif

Cieszę się, że dotarł w całości i jesteś zadowolony!

A wolnej chwili napisz coś więcej na jego temat...

Pozdrawiam
PS. Przymierzałem się do zakupu Pionka serii LX-7x, bo parę Pioneerów się już u mnie przewinęło i lubię wyższe modele tej firmy oraz ich design (klapka być musi - a to jest tylko w górnych modelach)
Ale 72 w tej cenie nie kupię, bo to byłby sprzęt do sypialni (zamiana za starego VSXa jeszcze bez HDMI) i trochę bym przegiął z
http://allegro.pl/pioneer-sc-lx82-i5686454996.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...