Skocz do zawartości

Słuchawki do 200,-


Recommended Posts

Witam wszystkich audiomaniaków, mam nadzieję że pomożecie mi rozwikłać problem z którym się borykam icon_smile.gif

Mianowicie potrzebuję słuchawek do telefonu/mp4.
Owe słuchawki muszą być muszlowe a te muszle mają być na tyle duże żeby ucho mieściło się w środku muszli a nie żeby słuchawki dociskały małżowiny do głowy.
Mają ładnie i czysto grać oraz dobrze izolować dźwięki zewnętrzne - do pracy poruszam się z pomocą MPK i nie ma nic bardziej denerwującego niż tramwaj tłuczący po torach.. :/
Obecnie posiadam Sennheiser HD201 i jestem z nich zadowolony, są mega wygodne i wg mojego amatorskiego ucha grają bardzo przyzwoicie chociaż przyznam że mogłyby być głośniejsze no i lepiej izolować dźwięki otoczenia

Poszperałem troszkę po sieci i mój wybór padł na Akg k514 mkII oraz Sennheiser HD 429 jednak poprosiłbym o wasze opinie w ich temacie, zastanawiam się również jak duże są muszle w obu przypadkach i czy będą one takie jak opisywałem to wyżej.

Rzecz jasna jeśli mój wybór wyda wam się błachy lub do tej kwoty cenowej da się kupić coś lepszego to nie wahajcie się podać swoich własnych modeli.
Z racji iż słuchawki będa typowo streetowe fajnie by było jakby były jak najbardziej płaskie icon_smile.gif
wiem że pewnie wymagania są zbyt wysokie przy takim zakresie cenowym ale jednak liczę na to że się znajdzie jakaś para która idealnie się do mnie dopasuje icon_smile.gif

pozdrawiam wszystkich audiomaniaków i z góry dzięki za wszelkie opinie icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

dzięki, to są Twoje typy do tej kwoty cenowej jak mniemam ?
a czy znajdzie się ktoś kto zopiniuje mi te słuchawki które wymieniłem powyżej ?
najbardziej mi zależy na tych AKG, trochę się na nie napaliłem ale nie kupię kota w worku......
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Polecam Beats by Dre icon_biggrin.gif


nigdy w życiu nie zapłaciłbym grosza za ten badziew, miałem te słuchawki na uszach i uważam że są one po prostu przereklamowane, grają bardzo słabo w porównaniu z tańszymi produktami.
ogólem - syf jakich mało.

poza tym z łaski swojej proszę o opinię słuchakwek akg k514
czy może je ktoś zopiniować czy to forum jest tak samo przereklamowane jak słuchawki by dr dre ?
sorka za protekcjonalność ale czekam już kupę czasu i wierzyć mi się nie chce że nikt nie potrafi wyrazić porządnej opinii o tak popularnym produkcie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro narzekasz na beats by dr dre tzn że nigdy w życiu nie miałeś na uszach wersji by David Guetta Mixr
http://www.karen.pl/product/174397/Sprzet_..._campaign=Promo
Ja miałem je przez rok i dźwięk w nich jest grubo powyżej przeciętnej.
Grają bardzo czysto i szczegółowo (nie masakrują basem jak inne produkty)
Co nie zmienia faktu że są po prostu za drogie.

O AKG 514 nikt niczego nie napisał, gdyż być może tutaj użytkownicy lubują się w droższych konstrukcjach.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Skoro narzekasz na beats by dr dre tzn że nigdy w życiu nie miałeś na uszach wersji by David Guetta Mixr
http://www.karen.pl/product/174397/Sprzet_..._campaign=Promo
Ja miałem je przez rok i dźwięk w nich jest grubo powyżej przeciętnej.
Grają bardzo czysto i szczegółowo (nie masakrują basem jak inne produkty)
Co nie zmienia faktu że są po prostu za drogie.

O AKG 514 nikt niczego nie napisał, gdyż być może tutaj użytkownicy lubują się w droższych konstrukcjach.


Owszem, najprawdopodobniej to nie były te. Nie jestem melomanem, moje ucho nie jest wielce wymagające ale i tak nie kupiłbym żadnych słuchawek od dr. Dre nawet jeśli by kosztowały 3x mniej.
poza tym szukam słuchawek wokółusznych a nie nausznych co jest kolejnym argumentem przeciw dr. Dre.
strasznie ciężko tutaj o jakiekolwiek informacje, niby audioforum a ze szczegółami to już słabiuteńko...

no nic, czekam dalej - może znajdzie się ktoś bardziej rzetelny kto lubuje się w tańszych konstrukcjach lub po prostu znajdzie się fachowiec który ma w ogóle jakiekolwiek pojęcie o sprzęcie przeze mnie wymienionym...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że zależy Ci na słuchawkach które dobrze prezentowały by się na głowie ( czyli od producenta o dobrej renomie ) i takie których gabaryty nie były by zbyt duże. Ja zwrócił bym jednak uwagę na słuchawki o dźwięku wyższej klasy niż te które wymieniłeś na początku . Jednak o sporych gabarytach i dźwięku w typie studyjnym. Na pewno zapewnią dobra izolację od otoczenia Superlux HD669. Obecnie można je kupić znacznie poniżej przewidywanego budżetu. W zestawie są 2 przewody o różnych długościach. Mimo dość sporego nacisku są wygodne i zapewniają dość przestrzenny dźwięk ( jak na słuchawki zamknięte ) z wyraźnie podkreślonymi skrajami pasma.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...