Skocz do zawartości

Zestaw jaki chciałem mieć.


Gość kubax

Recommended Posts

Witam.
Miałem Monitor Audio BX5-chciałem kupic na początku nowy(tzn. z salonu) zestaw do kolumn.
Myslałem o Marantzu,Denonie itp. itd. Od kiedy zacząłem czytac namiętnie to forum,dowiedziałem się naprawdę BARDZO DUZO.
Zawsze sprzet używany traktowałem jako coś gorszego,ale do czasu az zmądrzałem dzięki radom i opiniom kolegów z forum.
Kupiłem na początek wzmacniacz Hegla H100 a potem odtwarzacz Hegel CDP2.Kolumny zostały i już mysle o zmianie.(interkonekt Chord Cameleon)
Wzmacniacz i CD kupiłem używane i zapłaciłem ok.30% wartości nowego.Sprzet w stanie idealnym z zewnątrz i idealnym pod względem brzmienia,
jak dla mnie przynajmniej.Gra CUDOWNIE.Pisze do mniej doświadczonych kolegów (tak jak ja) NIE BÓJCIE SIE KUPOWAC UZYWANE AUDIO.
(zabrzmiało jak reklama handlarza sprzętu używanego hahaha).
Jeszcze raz dziekuje wszystkim kolegom z forum a szczególnie: f1angel,RoRo,jacek75.
Oczywiście nie uciekam i dalej uczestniczę w zyciu forumowiczów.
Zresztą teraz szukam UŻYWANYCH kolumn-ale to już inny temat.
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miło przeczytać taki wpis. Po to się to wszystko tu na forum robi, aby ktoś złożył dobrze grający zestaw.
Cieszę się, że jesteś zadaowolony. I chyba połknąłeś bakcyla icon_biggrin.gif
Ale nie szalej za bardzo. Osłuchaj się z tym co masz, zastanów.
Być może w przyszłości też będziemy mogli Ci coś podpowiedzieć? Przyjemnego słuchania.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...