Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
huiggi

Słuchawki dokanałowe do 200zł

Recommended Posts

Kupiłem sobie Galaxy S6 i korzystałem przez jakiś czas ze słuchawek dołączonych w zestawie, grają całkiem ok, ale są tak skonstruowane, że odstają mi od uszu i żeby przenosić basy muszę je przyciskać. Dlatego postanowiłem, że kupię sobie nowe, dokanałowe. Chciałbym ograniczyć się do 150-200zł. Moje wymogi to płaski kabel (i najlepiej "kątowy" wtyk do źródła dźwięku), biały lub czarny kolor, kontrola głośności i ew. przycisk start/play.
Jest coś takiego? Coś polecacie?

Cytat

Kupiłem sobie Galaxy S6 i korzystałem przez jakiś czas ze słuchawek dołączonych w zestawie, grają całkiem ok, ale są tak skonstruowane, że odstają mi od uszu i żeby przenosić basy muszę je przyciskać. Dlatego postanowiłem, że kupię sobie nowe, dokanałowe. Chciałbym ograniczyć się do 150-200zł. Moje wymogi to płaski kabel (i najlepiej "kątowy" wtyk do źródła dźwięku), biały lub czarny kolor, kontrola głośności i ew. przycisk start/play.
Jest coś takiego? Coś polecacie?

Nie wiem jakiej muzyki słuchasz, ale całkiem zadowolony jestem z Cresyn c450.

W tym czasie kiedy był napisany pierwszy post były dostępne w zamierzonej cenie słuchawki Samsung Level In-Ear. Obecnie ich cena jest jednak znacznie wyższa. Czasem można je kupić taniej od kogoś kto dostał je np. z telefonem i ich nie potrzebuje, Są to słuchawki z trzema przetwornikami w każdej ze słuchawek. Jednym dynamicznym i dwoma kotwicami zrównoważonymi nazywanymi częściej przetwornikami armaturowymi. Są dość wymagające od wzmacniacza słuchawkowego telefonu. Jednak sadze że dla Galaxy S6 powinny być idealne. Mają płaski kabel i regulacje głośności na pilocie przewodowym. Jednak wtyk jest prosty. Zapewniają bardzo detaliczne brzmienie z dobrym choć nie dominującym basem.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować