Skocz do zawartości

wzmacniacz i kolumny ~ 1000 zl


kiery

Recommended Posts

Witam użytkowników forum !
Szukam wzmacniacza i kolumn do 1000 zł, wiem że cudów nie ma ale ktoś mądrzejszy może polecić coś w sam raz dla laika jakim jestem ja.
Mój pokój nie jest duży ok 12 metrów sprzęt będzie podłączony do komputera do płyty głównej gaming 5. Mam szeroki zakres muzyczny, głównie słucham hip-hopu. Szukam zestawu stereo który także umili mi granie oraz filmy, zestaw można powiedzieć uniwersalny. Zastanawiałem się nad gotowymi zestawami komputerowymi 5.1 lecz doszedłem do wniosku iż nie ma to racji bytu. Zestaw będzie ulepszany do 4.1 bądź 5.1 w późniejszym czasie. Na celowniku mam sprzęt używany gdyż jest o wiele tańszy. Proszę o propozycje i w miarę możliwości linki do ebay.uk gdyż mieszkam na wyspach icon_wink.gif dzięki serdeczne !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawy 5.1 służą głównie do filmów/gier ciężko jest pogodzić z tym muzykę i zazwyczaj wypada to kiepsko. Musisz wybrać, albo jedno, albo drugie, oczywiście da się stworzyć zestaw "uniwersalny" ale wiadomo, jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego icon_smile.gif i w tym wypadku albo muzyka, albo gry/filmy na tym stracą. O ile dobrze rozumiem chcesz nabyć stereofoniczny wzmacniacz oraz kolumny w łącznej cenie do 1000zł, używane, tak ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...