Skocz do zawartości

Najgorszy koncert na jakim byliście?


Miwako

Recommended Posts

Pytanie do fanatyków koncertów. Na jakich wokalistów warto iśc, którzy według Was dali ciala i okazali się totalnymi gnojkami? Ja kochałam stary Myslovitz ale wiele osób mówiło, że Rojek to wielka gwiazda, zawsze spóźniona i niezbyt mila dla fanów. A wy jakie macie doświadczenia?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Hmmm.. Najgorszy?
To napewno koncert zespolu "Helloween" jakies 12 czy 13 lat temu w Krakowie. Pamietam tluklem sie pociagiem przez cala Polske (jakies 14 godzin) i jak juz w koncu dojechalem szczesliwy i podjarany to sie okazalo , ze koncertu nie bedzie bo wokalista zachorowal icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Tak ... to byl najgorszy koncert na ktorym (nie) bylem .... icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
Gość agata.aga
Najlepszy koncert Arctic Monkeys i Red hot chili peppers, RHCP będą w tym roku na Opener Festival więc polecam zakupić już karnet icon_razz.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gniewajcie się moi drodzy, ale po co wspominać najgorsze koncerty na których się było?
Nie lepiej zapomnieć?
Gdyby wątek miał tytuł "Najlepszy koncert... ", to rozumiem.

Miwako, jak zauważyłem zakładasz dziwne tematy, albo w niektórych wypowiadasz się w sposób nie tyle kontrowersyjny, co miałki.
Może napisz o co Ci chodzi? Nudzisz się? Chcesz jakoś zaistnieć na forum? To poczytaj, posłuchaj, przemyśl i napisz w końcu jakiś pożyteczny
post, bo mam wrażenie, że Paris Hilton jest Twoją idolką icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam ten wątek - pare nic nie wnoszących wpisów "żółtodziobów" którzy chcą zaistnieć na Forum...
A w dodatku jedna osoba ma problem z "najgorszym" oraz "najlepszym" icon_lol.gif

Pozdrawiam
PS. Mam nadzieję, że koledzy Note i F1angel mi wybaczą- Wy akurat rozsądnie odpowiedzieliście icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...