Skocz do zawartości

Zestaw do 3500zł, pokój 13m^2


michalatw

Recommended Posts

Cześć wszystkim. Poszukuje jakiegoś zestawu do mojego pokoiku 13m^2. Muzyka jaką słucham to głownie rap, trance, eurodance i jakieś gnioty radiowe icon_cool.gif . Wstępnie myślałem o
- Yamaha CD-S300 odtwarzacz
- Yamaha RS-500 amplituner
no i z głośnikami mam dylemat, mam słabość do Tonsil Maestro II 180 ale do tego metrażu są dużo za duże. Oceni i poleci ktoś coś ? Budżet 3500 max. Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy co jest dla Ciebie ważne.
Jeśli szukasz coś gniotowatego, co ma odtwarzać gnioty, to Twój wybór będzie dobry.
Ale jeśli zależy Ci na dobrym brzmieniu, wówczas trzeba by się zastanowić nad czymś naprawdę dobrze grającym.
Na pewno zestaw złożony ze sprzętu używanego zagrałby dużo lepiej.

Co w zamian? Dużo. I dużo lepszego. Ale nie wiadomo, czy chcesz czegoś, co dobrze gra? I jakiego typu dźwięk lubisz?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

To zależy co jest dla Ciebie ważne.
Jeśli szukasz coś gniotowatego, co ma odtwarzać gnioty, to Twój wybór będzie dobry.
Ale jeśli zależy Ci na dobrym brzmieniu, wówczas trzeba by się zastanowić nad czymś naprawdę dobrze grającym.
Na pewno zestaw złożony ze sprzętu używanego zagrałby dużo lepiej.

Co w zamian? Dużo. I dużo lepszego. Ale nie wiadomo, czy chcesz czegoś, co dobrze gra? I jakiego typu dźwięk lubisz?



Lubię czyste, ciepłe brzmienie no i żeby bas też miał jakiegoś kopa. To co w takim razie innego, jeśli to co podałem to gniot ? icon_wink.gif Bo mój odsłuch jak dotychczas ograniczał się do głośników 2.1 icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif Nie ukrywam, że jakiś tam design też jest ważny dla mnie ..., ale wiadomo nie na pierwszym miejscu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...