Skocz do zawartości

Używany wzmak do Dali Zensor 7


bidon

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Witam od kilku dni gra u mnie zestaw dali zensor 7 + ca500 i chciałbym się podzielić spostrzeżeniami. Na wstępie dzięki wszystkim za doradztwo, a w szczegolnosci dla f1angel. Zestaw gra bardzo przyjemnie icon_smile.gif Jeżeli chodzi o brzmienie to na pierwszym planie znajduje się góra jest jednak bardzo przyjemna nie kłuje ucha, średnica jest również dobrze słyszalna, natomiast bas schodzi bardzo nisko(fajnie mruczy) natomist brakuje mu tzw wykopa. Z każdym dniem ten bas się porawia. Kolumny grały w sumie może z 10 godzin także wydaje mi się, że będzie jeszcze lepiej. Maroon 5 brzmi naprawde świetnie(flaci z kompa). Wszystko mam spięte kablami melodika purple rain (porownywalem z kablami znajdującymi sie w zestawie razem z kolumnami yamaha-melodika zjadła je na śniadanie). Powiem szczerze, że spróbuje jeszcze zestawić kolumny z jakimś innym dobrym wzmakiem, ale o innej charakterystyce. Dziękuję i myśle, że jak znajdę czas to wstawię fotkę systemu do rubryki "wasze systemy".
Ps. dalej jestem na etapie poszukiwania daca(usb) pod pc i źródła (cd).
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Witam, chciałbym podczepić się pod temat. Mam te same kolumny i preferencje muzyczne co kolega bidon. Aktualy tor audio PC, udac 2, onkyo a-8840. Sygnatura dźwięku mi w miarę odpowiada, natomiast trochę irytuje mnie zbyt ugrzecznione granie tego zestawu. Jaki wzmacniacz dobrać, żeby dodać trochę energii. Najlepiej używka w cenie do 1000, ale jak będzie taniej i równie dobrze, to też się nie obrażę icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...