Skocz do zawartości

Słuchawki DOKANAŁOWE


Recommended Posts

Witam, to mój pierwszy post jak w złym dziale to proszę o przeniesienie.

Poszukuję słuchawek dokanałowych w kwocie 100-130zł i znalazłem dwa modele firmy BRAINWAVZ. Zastanawiam się, który będzie odpowiedniejszy szczególnie do słuchania rapu? Model M1 czy Pro-Alpha? Jeżeli znacie coś lepszego to poproszę o Wasze typy.

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj
Ze słuchawkami dokanałowymi jest problem z tym że trudno je posłuchać z możliwością zwrotu.
Ostatnimi czasy pojawiło się sporo słuchawek dobrej jakości tańszych lub droższych od przewidzianego przez Ciebie budżetu.
Domyślam się ze powinny mieć silny bas i wyraźne wysokie tony. Do tego powinny zapewnić wyraźny głos rapera.
Moim typem są nieco tańsze Sennheiser CX 300-II Precision
Właściwie chodzi o Precision Bas.
W pierwszej edycji basu było za dużo i wylewał się za bardzo.
Mam drugą ich edycję , tę która jest znowu w sprzedaży. Był z nimi jednak pewien problem. Mimo długiego wygrzewania basu było ciągle zbyt mało. Jednak po jakimś czasie noszenia ich przy sobie jednak się rozruszały i nabrały właściwego brzmienia. Mało jest słuchawek dokanałowych z silnym i dobrym basem którym nie brakuje pozostałej części pasma w tej cenie. Początkowo ich cena była wyliczona na 200 zł. Obecnie bez problemu można je kupić za ~100zł. W bezpośrednim kontakcie robią lepsze wrażenie niż na zdjęciach. Mają asymetryczny kabel do przełożenia go z tyłu szyi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...