Skocz do zawartości

Monitory LCD


Radi73

Recommended Posts

Witam. Chciałbym by wszyscy mający jakąś wiedzę i doświadczenie, zamieszczali tutaj informacje na temat tej technologii. Jej wadach i zaletach, a przede wszystkim to jakimi kryteriami kierować się przy ich zakupie. Sam przymierzam się do kupna, wiem jaka wielkość mnie interesuje (32 cale) i marka, ale nic poza tym. Mam nadzieję, że mocno rozpiszecie się i udzielicie innym dobrych oraz fachowych rad!!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm................ już ćwierć setki ludzi to oglądało, ale nikt nie chciał się wypowiedzieć. To ciekawe - brak wiedzy, brak wiary w własne wiadomości, czy jeszcze inne powody. Ludzie, czy wszyscy macie tylko jeden i ten sam problem??? ,,Dzień dobry mam chęć kupić wzmacniacz, kolumny, albo dvd: tylko zastanawiam się czy kupić markę A,B czy C". Nie wierzę, że nie ma kogoś kto już zna ten temat i może nam pomóc w ewentualnym zakupie LCD!!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitora/TV LCD jeszcze nie mam, bo i nie mam możliwości odbierania programów nadawanych cyfrowo, a jak wiadomo, programy analogowe ogląda się z dużo gorszą jakością, niż na zwykłym telewizorze. Z tego też powodu, jak na razie tym tematem nie zajmuję się.
Dużo więcej informacji n/t znajdziesz poniżej:
http://hdtv.com.pl/forum/forumdisplay.php?f=21
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
zc58y, nie zgadzam się. LCD to pełna cyfra i oczywiście doprowadzony do niego sygnał jest konwertowany, ale jakość matrycy w porównaniu do większości tradycyjnych baniek jest tak wysoka, że uważam, że jest wręcz odwrotnie. Nawet analogowe programy wyglądają lepiej, a nawet jeśli nie to z pewnością nie wyglądają na tyle źle aby porzucać myśl zakupu LCD. Poza tym mamy przecież DVD, komputery, Blu-Ray, N TV i mnóstwo innych świetnych źródeł sygnału, które wyciągają z LCD naprawdę dużo.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...