Skocz do zawartości

Jakie glosniki ? Tannoy 6.4 MB silver 10 chario 533r moze altus 380


jyymmy

Recommended Posts

Witam Panowie jestem po cały dniu testowania Digitali, i jestem mega zadowolony icon_smile.gif))
Nie wiem jak to opisać ale muzyka jest o wiele bogatsza w szczegóły mega dynamiczna i prawie niczego mi nie brakuje więc jestem szcześliwy icon_smile.gif))
WIelkie dzięki Profi za naprowadzenie jeszcze nie postawiłem ich w miejscu docelowym i nawet nie skalibrowałem DSP a już euforia w głowie, teraz jedyne co mogę sobie życzyć to lekkiego ocieplenia dźwięku, pewnie będzie to możliwe przez zmianę wzmacniacza, musze nad tym popracować...
Przyznam że ...pewnie powtarzam setki opisów ludzi którzy przeskoczyli na wyższy sprzęt... poznaje stare kawałki od nowa.
Teraz bedzie mnie ciężko wyciągnąć z domu,

Udało mi się kupić egzemplarze w idealnym stanie ... hura!!

Teraz muszę kupić drugi komplet głośników i zastanawiam się czy spocząć na laurach i kupić taki sam komplet czy spróbować przygody z infinity Kappa 8.2 jakie polecił mi RoRo bo nad nimi mocno się zastanawiam. Spodziewam się że to też może być super propozycja ale nie wiem czego mogę się spodziewać w porównaniu z Cantonami, czy dźwięk będzie równie wyraźny?? Czy ktoś może coś na ten temat dodać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Digital 2.1

Na tych 100m2 (w sumie to 135m2 ale ze skosami) mam dwa wypoczynki w przeciwległych końcach jeden raczej sypialny mniejszy a drugi składa się z dużych elementów gdzie mogę posiedzieć jak wpadną znajomi. Niezależnie gdzie mam ochotę posłuchać muzyki przełączę parę we wzmacniaczu. Ale tu pojawia się drugi problem ... koszt kabli głośnikowych

Chyba dzisiaj nie pójdę spać icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Ile to daje radości !!! Edytowano przez RoRo
Korzystaj z funkcji "EDYTUJ" by uzupełnić/poprawić swoją wypowiedź-zamiast pisać jeden post po drugim.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Niezależnie gdzie mam ochotę posłuchać muzyki przełączę parę we wzmacniaczu. Ale tu pojawia się drugi problem ... koszt kabli głośnikowych

A jakich długości kabla potrzebujesz?

Na razie to może lepiej się skupić na tych drugich kolumnach oraz na wzmacniaczu, a kable to na koniec.
Możesz teraz (tzn. po zakupie drugiej pary) kupić polskie tanie kable z miedzi beztlenowej po 2-3zł, a na porządne przyjdzie czas.

A co do wzmacniacza - to tu masz baaardzo porządny piecyk polskiej firmy (jest też świetny kontakt z konstruktorem), to Baltlab Epoca 3 za 3400zł
http://allegro.pl/baltlab-epoca-3-i5712838178.html
a tu masz informacje na jego temat
http://www.baltlab.pl/recenzje/80-epoca-3-...muzyka-7-8-2008

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...