Skocz do zawartości

Muzyka z reklam


Recommended Posts

A mnie na ogół muzyka w reklamach denerwuje. Często jest głupkowata albo są to chamskie przeróbki (ze zmienioną warstwą tekstową) znanych i zacnych utworów.
Najlepsze piosenki/utwory z reklam nierzadko znam w dużo lepszych wykonaniach, więc jeśli coś za mną później chodzi, to wersja oryginalna.

Tak swoją drogą, to dziwny pomysł na wątek.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Telewizji nie oglądam od 8 lat ponad, natomiast mam okazję przechadzać się salonem do kuchni gdzie inni domownicy oglądają telewizję i przyznam szczerze, że na muzykę w reklamach jakoś szczególnie nie zwracam uwagi, bo zwykle jest to coś co słyszałem już dziesiątki razy jak wspomniał kolega wyżej, jednak zawsze powala mnie sposób masteringu dźwięku do tej reklamy, niekiedy jak pojawi się reklama to mam wrażenie, że zaraz zostanę razem z oknem wypchnięty i spadnę na parking pod domem, 5 razy głośniej, dźwięk jest typowo podbity w procesie cyfrowej obróbki, ostry i dosłownie wciska się do uszu, tak mnie to cholernie irytuje, że chyba zacznę nosić stopery przed przejściem w pobliżu telewizora.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Dra.ka88 ,
Temat wątku to "muzyka z reklam", a w Twojej wypowiedzi o muzyce ani słowa ;-(

Zamykam wątek, bo jest mimo wszystko dość dziwny powstał chyba dla draki icon_sad.gif

Pozdrawiam
PS. A co do muzyki- to fajny był pomysł na reklamę Hondy z udziałem chóru! Jak ktoś nie kojarzy, to niech sobie wyszuka icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...