Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ridi

Karta dźwiękowa plus głośniki za 1000zł

Recommended Posts

Witajcie,
Poszukuję zestawu głośniki plus karta dźwiękowa (najlepiej na USB) do 1000 +/- 150zł. Szukam głośników króre realnie będą oddawały dźwięk który będzie przez nie odtwarzany, bez zniekształceń na konkretnych pasmach. Sprzęt będzie używany głównie do słuchania muzyki (rock, klasyka, fortepian itp.) oraz do pracy nad materiałami video i masterem audio w tych że materiałach.
Zastanawiałem się nad głośnikami Edifier R2730DB. Z tego co wyczytałem w sieci mają one właśnie bardzo wierny dźwięk, do tego jest Bluetooth którym nie pogardzę żeby czasem puścić coś z telefonu. Co do karty dźwiękowaj nie mam na razie nic na oku.

Z góry dzięki za pomoc!
Ridi

I zostań przy swoim typie 2730D, to są moim zdaniem najlepiej grające kolumny komputerowe 2.0 jakie można obecnie dostać na rynku.
Kartę | DAC USB to najlepiej Audiotrak Prodigy Cube Black Edition. Na allegro są obecnie za 370zł

Popieram. Przy Twoich zastosowaniach te Edifiery powinny Cie usatysfakcjonowac. Moj znajomy ich uzywa wlasnie przy obrobce audio video i jest bardzo zadowolony.

Pozdrawiam ...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować