Skocz do zawartości

Kolumny za 500zł do wzmacniacza LUXMAN LV-100,


radusowy

Recommended Posts

Witam. Przeczytaj to: http://forum.audio.com.pl/Pierwsze-posty-i...-to-t35663.html
I ustosunkuj się do zawartych tam pytań. Są po to by Ci rzetelnie można było pomóc.
Napisz coś o muzyce, upodobaniach co do charakteru dźwięku, możliwościach rozstawienia kolumn, odległościach od ścian tych kolumn oraz Twojego miejsca odsłuchowego od kolumn i tylnej ściany.
A kolumny to mają być monitory (podstawkowe) czy podłogowe?
Podstawkowe wymagają standów, co jest dodatkowym kosztem. A podłogowe za 500 zł? No różnie bywa z jakością takich kolumn, ale może coś się znajdzie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Glosniki jakie mnie ineteresują to uzywane,

Raczej kolumny niż głośniki - głośnik to może być samochodowy...
Wygooglaj sobie pojęcia "głośnik" oraz "kolumna" to będziesz wiedział jaka jest różnica.

Cytat

pokoj jest bardzo mały, wąski, jeśli chodzi o muzyke to hiphop/techno

Ale się rozpisałeś icon_eek.gif !

A o tym, co powinno się tu znaleźć to już napisał F1angel, a jak widać potraktowałeś Jego sugestię bardzo lekceważąco...
Nawet nie odpowiedziałeś na pytanie "A kolumny to mają być monitory (podstawkowe) czy podłogowe?
Podstawkowe wymagają standów, co jest dodatkowym kosztem. A podłogowe za 500 zł? No różnie bywa z jakością takich kolumn, ale może coś się znajdzie
."

Zacytuję więc 2 fragmenty:
"Oczywiście nie wszystko musi być podane od razu, ale warto się postarać i zastanowić, zanim coś napiszemy."

"Zasada jest taka jak w życiu - jak starannie się przygotujesz (ze swoim postem lub wątkiem), to zapewne i odpowiedzi będą lepsze!
Trzeba też mieć trochę cierpliwości i poczekać na odpowiedzi, oraz nie poganiać pisząc co chwilę kolejne posty jeden pod drugim - zamiast poprawić i uzupełnić swoją wypowiedź."


Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kulturalnie odpowiedziałem autorowi wątku co powinien uzupełnić w swojej wypowiedzi - jak widać nie potrafił przeczytać ze zrozumieniem i musiałem usunąć jego chamską wypowiedź (nie będę jej cytował...)

ZAMYKAM WĄTEK - to nie jest Forum dla oszołomów!
Jak skorzysta z podpowiedzi to dobrze, a jak nie - to nie nasz problem.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...