Skocz do zawartości

Jak nie Onkyo DX 7711 to co?


Adamc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Cytat

Swoją drogą szkoda, że Twojego zmodyfikowanego Soniaczka nie kupił ktoś z naszego Forum.
Widziałem Twoje ogłoszenie, ale ... odtwarzaczy u nas (u mnie) dostatek icon_wink.gif



RoRo, wierzę, że trochę odtwarzaczy jest w posiadaniu u Ciebie,na pewno lepszych icon_smile.gif Generalnie X222ES to bezpieczny zakup - tani laser, solidna konstrukcja (tak otwierająca się szuflada to w dzisiejszych czasach niemalże rarytas). Z Sony jest tak, że albo się lubi to brzmienie, albo definitywnie odrzuca. Należę do tych pierwszych. Nadchodzi nowy rok, a u mnie mocne postanowienie, aby nabyć XA5ES/XA50ES. Zdaję sobie sprawę z ryzyka w kwestii lasera i jego dostępności, więc polowania raczej będą skupione na sprzęcie w stanie kolekcjonerskim (a przynajmniej bez nadmiernego wkładu finansowego). Czeka mnie zatem sporo kursów po Polsce. O ile takowe się oferty się trafią.

Ceny ES-ów już chyba zawsze będą bez zmian.... icon_biggrin.gif

Poniżej link do zdjęcia wspomnianego X222Es po modyfikacji (właściwie mod podstawowy, chociaż można by było sie pokusić o lepsze zasilanie):
http://www.editer.pl/fotka/6d4cb3f9a56fdb8...8d26350d5_1.jpg

Przepraszam autora wątku za OT.


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziesz miał w podobnej cenie i w podobnym stanie trójkę 202/222/229, to wybierz ten pierwszy (kolejność nie jest przypadkowa).

No chyba że zależy Ci na klawiaturze numerycznej (na froncie odtwarzania), to pozostają dwa kolejne.

Zresztą napisał to już Bumpalump "Z tanich ESów najlepiej gra X202"

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Wylądował u mnie Yamaha cdx 397 mk2 - przyjemny, prosty odtwarzacz, który w odróżnieniu od Onkyo gra wszystkie płytki, które do niego wsadzę.
Gra zdecydowanie jaśniej niż Onkyo, przy cichym odtwarzaniu bas wycofany, jak gram głośniej to niskie pojawiają się mocno i wyraźnie.
Onkyo dam do naprawy do innego serwisu - może ktoś z Was ma dobrego, sprawdzonego elektronika w Krakowie.
Jak się uda go naprawić to zdecyduję który zostanie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...