Skocz do zawartości

Kolumny podstawkowe do Rock/Metal


hp123

Recommended Posts

Witam wszystkich uzytkownikow forum. Posiadam wzmacniacz Pioneer a676 i chcialbym dobrac do niego jakies kolumny podstawkowe. Pokoj ma dokladnie 12,25 m2, prawie kwadrat. Muzyki jakiej slucham to jak w temacie czyli Rock oraz Metal / wszystkie odmiany /. Ze wzgledu na wzmacniacz ktory gra raczej cieplo i miekko ale detalicznie szukam kolumn o brzmieniu jasnym. Mysle , ze to dobra droga.
Dzwiek ktory chcialbym uzyskac to przede wszystkim detaliczna, dobrze slyszalna gora, bron boze cofnieta, tak aby dobrze i wyraznie bylo slychac talerze perkusji. Duzo nagran z tym gatunkiem muzycznym jest dosc kieskiej jakosci wiec zalezy mi na gorze , gdyz jak by byla wycofana to juz wogole byla by kiszka. Oczywiscie srednica dla gitar jak i w miare szybki i punktowy bas z dobra kontrola.

Budzet jaki moge przeznaczyc to tak max 700-800 pln. Nowe albo uzywki.
Myslalem nad Monitor Audio Bx2 lub magnat quantum 673 ale tutaj nie wiem czy wysokie by sie nie schowaly za bardzo..
Dodam , ze lubie sluchac glosno muzyki. Oczywiscie kolumny beda na standach.

Prosze cos poradzic w tym temacie.

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej ty podaj tu linki do kolumn Monitor Audio jakie znajdziesz. A my tu popatrzymy co to za model.
Bo po co podawać modele kolumn, których i tak na razie nie ma w sprzedaży.
Znalazłem jeszcze takie kolumny IQ http://allegro.pl/i-q-ted-2-hi-fi-technik-...5527079790.html
Poza tym możesz szukać kolumn Arcus i Quadral z serii Phonologue.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej ty podaj tu linki do kolumn Monitor Audio jakie znajdziesz. A my tu popatrzymy co to za model.
Bo po co podawać modele kolumn, których i tak na razie nie ma w sprzedaży.
Znalazłem jeszcze takie kolumny IQ http://allegro.pl/i-q-ted-2-hi-fi-technik-...5527079790.html
Poza tym możesz szukać kolumn Arcus i Quadral z serii Phonologue.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...