Skocz do zawartości

Szafka TV


gajjan

Recommended Posts

Nie wiem czy to dobre miejsce na tego typu pytanie (może lakoiczne) ale szukam szafki pod TV na sprzęt żeby przepuszczała dobrze powietrze i sprzet się nie przegrzewał a jednoczesnie żeby był zamknięty. Znalazłem tylko coś takiego co ma z przodu materiał jak na kolumnach czy ktoś widział coś podpobnego u Nas? Maja Soundconcept

Pozdrawiam

Gajjan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szafka musi być zamknięta podczas grania?
Nie wystarczy jak będzie normalnie zamknięta, a otwierana (przednie drzwiczki) tylko podczas głośniejszego grania?

Tego typu szafek jak z Twojego linku nie widziałem (bo i nigdy nie szukałem na swoje potrzeby).
Ale w razie czego można chyba w normalnej szafce wymienić front na materiałowy jak w firmie do której dałeś link....

Pozdrawiam
PS. Miejsce zamieszczenia Twojego wątku jest jak najbardziej OK.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafki o najlepszej wentylacji to konstrukcje otwarte.
Czasem jednak jest potrzeba zamykania takiej szafki np. przed małymi dziećmi lub zwierzętami .
W takich szafkach powinny być zapewnione odpowiednie szczeliny i otwory wentylacyjne. Jeśli już nabędziemy taka szafkę która uniemożliwia przepływ powietrza potrzebujemy wtedy wykonać odpowiednie otwory sami. Jeśli nie potrafimy tego zrobić , trzeba dać to do wykonania komuś kto będzie potrafił to wykonać. Potrzebna jest do tego wiertarka i przyrząd do wycinania otworów w płycie wiórowej. Jedna część takich otworów musi znajdować się w dolnej części szafki a druga w górnej. To gdzie będą się one znajdować konkretnie zależy od wielu czynników.
Rozwiązanie z rozpiętym materiałem jak w meblu z linku jest stosunkowo mało praktyczne.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...