Skocz do zawartości

Sony 3xd


Przemek2222

Recommended Posts

Witam wszystkich na forum.
Zastanawiam sie nad kupnem tego produktu sony.

http://allegro.pl/sony-shake-x3d-mocny-dom...5563042074.html

Co sądzicie o tym produkcie, ktoś testował, używał tego sprzętu ?

Chcę sprzęt w tych granicach cenowych kupić do pokoju, bym mógł posłuchać od czasu do czasu czegoś z większym trochę basem.
Czy będzie potrzebna mi lepsza karta dźwiękowa do komputera jeśli będe coś chciał posłuchać z komputera ?

Czy sprzęt nadaje sie by umieścić go np. na szafie ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio patrząc na te wyroby, to firma sony idzie w oświetlenie icon_wink.gif .
Byłem w salonie tej firmy bo brumiła jakaś kolumna z cyfrowymi wejściami i wbudowany wzmacniaczem - na imprezy , napisy że moc i ciśnienie akustyczne powyżej 1500W ( czyżby nowe jednostki miary ?) ale nie grała jak 10 normalnych kolumn, od takie umc-disco z lampkami.

Cytat

Czy sprzęt nadaje sie by umieścić go np. na szafie ?


Aż tak wysoki jesteś ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi że nie warto, ludzie kupią wszystko i co mają napisać potem że wtopili kasę ? Może kupili, chwalą, a nie mieli okazji z czym porównać, bo im się nie chciało ? Pytanie jest, co Ty potrzebujesz.
Nie wolisz jakiś normalny amplituner stereo z wejściem usb i radiem ww i dwoma normalnymi kolumnami podstawkowymi, aby to grało jak trzeba, a nie tylko świeciło i brumiło.
Potrzebny Ci taki plastikowy djski zestaw z dwoma mikrofonami, za spore pieniądze, aby stał na szafie ?

Edit: przeczytaj najpierw, warto. http://forum.audio.com.pl/Pierwsze-posty-i...-to-t35663.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja straciłem zaufanie do sony, po tym jak zaprezentowali swoją kartę pamięci "for premium sound" : )

Sprzęt z aukcji to typowy wynalazek XXI wieku, podana oczywiście moc muzyczna, no bo potencjalny klient będzie patrzył na watty, a nie na brzmienie czy jakość, poza tym kto zrozumie zależność efektywności do mocy, komu zaimponuje 50W ? no cóż, widać, że sony celuje w najniższą grupę odbiorców audio tym sprzętem. Ja bym sobie odpuścił takie wynalazki i tak jak polecali koledzy wyżej poszukał dobrego stereo składające się z amplitunera/wzmacniacza oraz kolumn - obecnie dobry zestaw tego typu, nie tylko brzmieniowo (poprawny) ale także jakośćiowo można kupić za śmieszne pieniądze icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...