Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej. Mam problem z mikrofonem trust starzz 16973. kupilem go i na windowsie 8.1 mi go wyszukiwalo ale nic nie dawalo rady nim nagrac mimi grzebania w ustawieniach. teraz zainstalowalem windows 10 i go nawet nie wyszukuje. Postanowilem kupic przejsciowke taka z wejsciem 3.5mm i mozna do niej podlaczyc mikrofon i sluchawki ale dalej nie dziala. probowalem podlczyc mikrofon do telefonu z androidem ale nie ma opcji na zadnej z apek zeby nagrywac z innego mikrofonu. Powinno sie samo pokazac czy ustawic podlczacony telefon ale nie dziala. niby jestem teraz 65 zł w plecy ale najbardziej wkurza mnie to ze mam pomysl na fajny filmik na youtube a nie mam jak nagrac bo to badziewie nie dziala icon_biggrin.gif Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego mikrofonu. Z tego co wiem to nie jest to mikrofon USB tylko posiadający złącze jack 3,5mm. Dlatego nie może być mowy o specjalnym oprogramowaniu dla niego. Podłącza się go przecież do gniazda karty dźwiękowej. W mikserze źródeł nagrywania misi być wyłączona opcja wyciszenia. Aby działał musimy kartę z której korzystasz ustawić jako domyślne urządzenie komunikacyjne. Wtedy powinien działać. Jeśli tak nie jest może to znaczyć ze uległ jakiemuś uszkodzeniu lub nie działa prawidłowo karta dźwiękowa. Jeśli mikrofon działa z inną kartą dźwiękową , znaczy to ze problem nie jest w nim. Może problem tkwi w przycisku wyciszenia samego mikrofonu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...