Skocz do zawartości

JBL Jembe Wireless vs Creative T15 (lub alternatywy - 300zł)


Recommended Posts

Cześć wszystkim

Poszukuję niedrogiego zestawu 2.0 , bezprzewodowego. Głośniki będą służyły do odtwarzania dźwięku z laptopa w małym pokoju 10m2, z tego względu nie potrzebna mi wysoka moc zestawu. Moim głównym priorytetem jest rozsądna cena, kompaktowe wymiary i przyzwoita jakość dźwięku.

Po poszukiwaniach w sieci mam na celowniku 2 zestawy : JBL Jembe Wireless (można go dostać za 249 zł) oraz Creative T15 (tutaj cena to 189zl) . Oba zestawy są stosunkowo dobrze oceniane w recenzjach które udało mi się znaleźć i myślę, że jeżeli chodzi o masowego odbiorce to ci producenci są uznawani za solidnych.

Czy macie może jakieś wskazówki do mojego przypadku? Czy są może jakieś inne, fajne propozycje w przedziale cenowym do 300 zł?

Głównie chodzi mi o samą technologię bluetooth. Wiem, że to nie to samo co z kabla, ale w moim przypadku gdy laptop leży w łóżku to jedyne możliwe rozwiązanie. Chciałbym jak najmniej stracić na jakości dźwięku.

Z góry dzięki za wszelką pomoc icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...