Skocz do zawartości

głośnik charczy pomocy


Recommended Posts

Tak raz mialem podlączony pod telefon i pod 2 wieże na różnych kablach. Telefon pod cinch-jack . A wieże cinch-cinch . Też podłączyłem pod high level in/out sygnał byl z glośników ale cały czas sub tak samo reaguje.

A jest mozliwość że wzmacniacz jest uszkodzony ? Edytowano przez RoRo
Korzystaj z funkcji "EDYTUJ" by uzupełnić/poprawić swoją wypowiedź-zamiast pisać jeden post po drugim.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A jak bym zrobil zdjęcie to czy ktoś by mi wskazał co by moglo być zepsute ?



Jeśli coś się spaliło, przepaliło, wybuchło itd. to bardzo możliwe, że taki element będzie widoczny, jednak do jego uszkodzenia doszło z jakiegoś określonego powodu, być może innej - niewidocznej usterki w układzie. Jeśli nie jesteś w stanie rozpoznać awarii, to zapewne nie poradzisz sobie również z lutowaniem i samą wymianą, a z doświadczenia mogę ci powiedzieć, że takie chałupnicze naprawy kończą się jeszcze gorszymy awariami i większymi kosztami naprawy, tutaj zapewne pracuje skomplikowany wzmacniacz w klasie D wykonany w dodatku w technologii SMD co znacznie utrudnia naprawę. Poszukaj w okolicy elektronika, myślę, że on nie powinien mieć poważniejszego problemu z naprawą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzi. Ja tego magnata dostalem od kolegi i nie wiem co sie szybciej z nim dzialo. Ja nie potrafie znalesc usterki bo nie wiem od czego bym mial zaczac ale jak ktos by mi podpowiedzial jak sprawdzac i i w ktorym miejscu to ja miernik uniwersny mam ? Czy to wystarczy ? I lutowac tez umiem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...