Skocz do zawartości

Canton karat 920 DC + harman kardon 6150


fr4n

Recommended Posts

Witajcie, posiadam Canton karaty 920 dc i harmana 6150 i jestem bardzo zawiedziony dźwiękiem, brak sceny kolumny dudnią wokale są zatłumiane, brak sceny. Poszukuję słabego ogniwa, domyślam się że słabym ogniwem jest tutaj wzmacniacz. Lecz paradoksem jest to iż, podłączałem te kolumny pod marantza 5003 i nadal nie było szału, lepiej grały z tym wzmacniaczem jakieś papierowe kolumny JVC za raptem 100 zł.

Chciałbym coś zmienić tylko co ? Proszę o rady bo szlak mnie trafia że Cantony grają słabiej niż JVC icon_smile.gif


Dziękuję i Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, kolumn nie słuchałem ale tego hk znam, nawet za dobrze, jest to faktycznie bardzo nieszczęśliwy wzmacniacz - tzn. o dosyć kiepskim brzmieniu, właściwie to nawet nie wiedzieć czemu, bo elektrycznie nie jest wykonany jakoś nagannie. Mimo to na pewno warto go zmienić na coś lepszego. Jednak aby wybrać wzmacniacz, musisz sprawdzić swoje kolumny pod jakąś inną konstrukcję oprócz tego marantza - tak by było najlepiej, dopiero wtedy jak uznasz czy są czegoś warte można poszukać do nich wzmacniacza. Oczywiście pamiętaj, że aby to zrobić będziemy potrzebowali wszystkich informacji, tzn. budżetu. gatunku muzyki jaki preferujesz czy kubatury pomieszczenia.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...