Skocz do zawartości

Zestaw do pokoju 20 m2


m2k

Recommended Posts

Szukam zestawu amplituner + głośniki do pokoju 20 m2. Sprzęt głównie do oglądania filmów i czasem do posłuchania muzyki/radia. Zależy mi głownie na jakości brzmienia nie lubię słuchać na full tak, że trzęsie blokiem dlatego też nie chcę mieć ogromnych kolumn których moc po prostu by się marnowała wolę mieć lepsze o troche mniejszej mocy. Budżet mam dośc elastyczny na razię myślę o koło 2 - 2,5k na amplituner + 4k na głośniki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
rozumiem, że szukamy uniwersalny zestaw z dużym naciskiem na dobre stereo.
Spojrz proszę na amplituner Denon AVR-X2200W lub Marantz SR5010 (ewentualnie jeśli zalezy nam na ograniczeniu budżetu wyprzedażowy NR1605). Jako kolumny zastosowałbym zestaw Dali serii Zensor, ewentualnie Indiana Line Tesi. Przy minimalnie wyższym budżecie warte zainteresowania są kolumny Q Acoustics QA3050 / QA3010 / QA3090C, do których teraz w prezencie dodajemy bardzo dobry subwoofer QA3070S.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz oferty finansowej oczywiście służę pomocą. Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porownania poszczególnych rozwiązań.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...