Skocz do zawartości

Zestaw stereo (około 2k)


kelso123

Recommended Posts

Cześć. Prośba o pomoc w wyborze zestawu stereo, kwota jaką chciałbym przeznaczyć około 2500zł (z małym marginesem). Zależy mi na kolumnach podłogowych.

1) Czy sprzęt ma być nowy, czy używany?
Nowy sprzęt.

2) Jaki jest sprzęt towarzyszący?
Planuje w przyszłości dokupić gramofon

3) Jaka jest powierzchnia pokoju?
30m2 - w kształcie prostokąta, szafka na telewizor znajduje się w jednym z rogów.

4) Jakiej muzyki słucham?
Różnej, nie mam ulubionego konkretnego gatunku, lubie rock, jazz, klasyczną ale czasami zdarza się posłuchać radia i umcyk ymcyk icon_wink.gif
Oglądam za to dużo filmów więc chciałbym zeby sprzęt nadawał się również do tego (na dźwięku przestrzennym obecnie mi nie zależy, w przyszłości raczej kupie nowy sprzęt do tego)

5 ) Jakich funkcji oczekujemy od sprzętu, pod co będzie podłączony?
Chcialbym podłączyć PS4 i smart TV Samsunga. Zastanawiam się co wybrać amplituner czy wzmacniacz, telewizor posiada funkcje multimedialne (DLNA itp) więc tutaj te funkcje amplitunera będą zbędne, jednak rano chciałbym posłuchać radia ale nie chciiałbym włączać TV i uruchamiać jakąś aplikacje..


Po lekturach podobnych wątków celowałbym w Yamaha A-S501 ale ne wiem jakie kolumny do tego, w górnej granicy budżetu zostaje 1000zł..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są naprawdę niezłe w swojej cenie. Widzę ze obecnie mieszczą się w wyznaczonym budżecie. Jednak osobiście poszukał bym czegoś używanego lub wybrał bym lepsze kolumny standowe w tej cenie. Do tego nie jestem pewien czy dadzą sobie radę w 30 m kw.

cytat ze strony producenta:
Kolumny dedykowane są pomieszczeniom 13 - 22 m2 w których odnajdą się optymalnie.

Tu przydały by się Pearl 25 przewidziane do pomieszczeń 16 - 35 m2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...