Skocz do zawartości

Problem z soundbar Sony


jakub

Recommended Posts

Witam,

zakupiłem w dniu wczorajszym soundbar Sony HT-CT770 i mam z nim problem taki, że nie działa mi włączanie/wyłączanie go zarówno jeśli chodzi o pilot czy też z panela. Soundbar uruchamia się sam po podłączeniu go do zasilania, a gdy go próbuję wyłączyć czy to z pilota czy na panelu to nie ma żadnej reakcji. Dodam iż pozostałe klawisze działają poprawnie oprócz klawisza AMP MENU . Również zauważyłem, że przy uruchamianiu się sprzętu wyskakuję komunikat DEMO (i tego też nie mogę zmienić gdyż do włączenia ustawień potrzebny jest klawisz on/off oraz AMP MENU który nie działa) Może ktoś miał taki problem i wie jak zrobić restart tego sprzętu. A i soundbar był ostatnią sztuką z wystawy i może jakość zablokowali go w sklepie aby nie można był w nim wprowadzać zmain i może ktoś wie jak go odblokować.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mój problem się rozwiązał, ale nie dzięki serwisowi Sony lecz pracownikowi sklepu Sony w Manufakturze. Po rozmowie z przedstawicielami serwisu Sony, miałem odesłać sprzęt na gwarancję, ponieważ oni nie wiedzieli jak rozwiązać mój problem. Ale znajomy poradził mi zadzwonić do sklepu. Tak też zrobiłem i po kilku sekundach od powrotu do domu sprzęt działa. Wystarczyło użyć następującej kombinacji klawiszy
1.Return
2.Enter
3. In put
4. Muting
5. In put
6. Muting
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...