Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, chciał bym was prosić o pomoc w doborze słuchawek i karty dźwiękowej.

Przeznaczenie:

-gry (zależy mi na dobrym odwzorowaniu kierunku dźwięku)
-muzyka (w zasadzie każda od klubowej to Rocka) (dobrze brzmiący bass to podstawa icon_smile.gif )
-rozmowy Skype TS Curse (jeśli to coś wgle zmienia icon_smile.gif )

Sprzęt na chwile obecną:

-karta dźwiękowa zintegrowana Reltek 7.1 CH HD audio ?(model ALC1150 z Purity Sound)? z płyty głównej fatality H87 (jak bym coś pomylił)
-głośniki Creative Inspire T7900 7.1
- słuchawki Razer Kraken Chroma 7.1 (w naprawie i sam nie wiem czy chce żeby mi je naprawili icon_biggrin.gif )
nie musicie się na mnie wyżywać za te Krakeny icon_biggrin.gif tak to jest jak człowiek najpierw coś kupi potem poczyta.



Więc tak, co do karty dźwiękowej nie wiem nic na ich temat szukam raczej czegoś niedrogiego.

Słuchawki myślałem o "Superlux HD681 EVO MKII białe" i do tego mikrofon zalmana.
podobno są całkiem niezłe w grach i z dobrym basem czyli to na czym mi zależy a w dodatku względnie ładne.

A teraz prośba do was icon_smile.gif czy mogli byście pomóc mi dobrać do tych superluxów i moich głośników kartę dźwiękową ewentualnie polecić jakieś inne słuchawki w podobnej cenie ew niewiele droższe?



Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...