Skocz do zawartości

Jakie głosniki do Yamaha 677?


Versus

Recommended Posts

Witam,
Chciałbym kupić kolumny do mojego amplituner-a yamaha 677, dostałem go na urodziny ale bez głośników, chciałbym zestaw 5.1 bo głownie oglądałbym filmy i to mi na tym najbardziej zależy ( 70 % filmy a reszta muzyka- klubowa, disco czasami cos ostrzejszego ale to sporadycznie ) ale na razie będzie w stereo i może sub, mogę przeznaczyć na kolumny do 1200 zl. Pokój o wymiarach 4,5 na 3,5 ale jest zastawiony meblami ( sofa, szafa, stolik, szafka pod tv i biurko pod komputer ) mam niestety az 3 okna wiec tez z tym jest lipa. Zastanawiam się czy nie kupić używanych kolumn ale ja na tym się w ogóle nie znam i nie wiem na co zwracać uwagi aby nie stracić kasy i nie kupić jakieś padaki ( linki do aukcji były by pomocne icon_wink.gif ).Natomiast co do nowych to cos takiego wybrałem icon_smile.gif kolumny Melodika BL 30 lub Yamaha NS 555 a sub to Yamaha SW030, widziałem tez wyższe modele tych kolumn i zastanawiam się czy nie brac wyższych modeli a za jakiś czas dokupić suba i pozostałe głośniki do 5.1. Jest to mój pierwszy post wiec proszę o wyrozumiałość bo moje wcześniejsze doświadczenia z nagłośnieniem to logitech z-5500 icon_wink.gif.

Pozdrawiam i miłego dnia .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Podstawowe założenia:

- Jeśli chcesz 5.1 ale kupisz później resztę to teraz zainwestuj w Magnaty Quantum 677
- Jeśli teraz chcesz kupić cały nowy zestaw to nie bardzo jest co kupić, Jamo 426 + prosty sub
- Jeśli teraz chcesz kupić coś z używek w całości to szukaj czegoś z Tannoy, Quadral, Wharfedale

W razie pytań zapraszam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...