Skocz do zawartości

SANSUI - moja ulubiona marka


Recommended Posts

Żeby dopełnić kwiecisty opis kolegi Pygar można dodać, że kabelek kosztował firmę pewnie niecałego dolara/szt. Dobry przykład tego, że jak się chce to można i tanio i dobrze.

Czy kolega Pygar może podać źródło informacji o tym, że firma "poszła w stronę Acroteca" lub wyjaśnić co miał na myśli tworząc swoją wypowiedź?

Edytowano przez hayman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Czubsi jak ma problem z jakimiś wpisami niedozwolonymi i nie na temat, proszę to zgłosić moderacji, a nie robić sobie publicznie personalne wycieczki może. Przecież to kulturalne forum i klub jest.

Tak na marginesie - który wpis nie na temat, o cenie kabelka, o ciągłym poprawianiu tepych, za przeproszeniem, Japończyków, czy ten o zdrowym rozsądku koledze Czubsi się tak nie spodobał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne niemerytoryczne wpisy na temat cen kabli i sensu stosowania ich (nie tylko ze sprzętem Sansui) zostaną usunięte,
Prosiłem już pare razy o to (zresztą nie tylko ja) , jak widać bez skutku. Więc proszę nie być dziwić jak coś wyleci...

Nic dziwnego że użytkownicy Sansui wypowiadający się w tym wątku mają już tego dość.

Dnia 13.04.2019 o 12:00, misiek x napisał:

To może Kolega założy osobny wątek (temat jak wyżej  ) i nie będzie pisał o cenach kabli i ich zasadności w wątku o Sansui ?

Mirek - i to już właściwie powinno załatwić sprawę kolejnych wpisów osób które nie znają Sansui a piszą tutaj w celu trudnym do określenia.

14 minut temu, czubsi napisał:

Nie podoba mi się, że zabiera głos ktoś kto ma najmniej do powiedzenia, ktoś kto Sansui nawet nie wąchał i robi za "pieska" pytanie tylko czy z pobudek własnych (jakieś przebyte choroby itp) czy na "zlecenie" ...

Paweł,
masz rację - i nie tylko Tobie się to nie podoba.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam się chce to nie. Ale można dużo. Tylko jest to projekt....może inaczej, ze względu na ograniczoną ilość części potrzebnych, a niektórych totalny brak (   2-3 oferty w roku na wszystkich portalach) nie jest to:

1. Tanie

2. Łatwe ze względu na części.

3. Nie chodzi o to, żeby najdroższe części włożyć gdziekolwiek, a o to, żeby odpowiednie w odpowiednie miejsca.

Czyli jest to projekt typowo hobbystyczny, bo jeżeli ktoś myśli, że zrobi a później sprzedaż i jeszcze zarobi to jest w błędzie. Będzie ciężko, bo nikt za DG nie da tyle co koszt DG+ części + robota. Znaczy może ktoś kto wie o co chodzi, kto posłucha może i da. Albo nie.

Pozostaje kluczowe pytanie, czy warto? O tym już kiedyś napisałem że trzy słowa, ale to każdy sobie musi sam zadecydować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, hayman napisał:

ale z 911 można już mieć co się tam chce?

Można, stolik kawowy, lodówkę, itp........🤣🤣🤣🤣🤣

Cena 911DG plus cena niezbędnych części (jak je oczywiście znajdziesz), wiedza (dużo więcej niż odrobina) i same schematy.....???

Taniej kupić gotową α907...

Edytowano przez MarekB
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak się składa, że chyba tylko ja czuję prześmiewczy ton kolegi h... Żeby ukrócić tą płową gadkę - modyfikacje (o czym było ze sto razy) są próbą zastosowania różnych rozwiązań i metod polepszenia efektu sonicznego w modelach z istniejącym rdzeniem schematu. Nie jest prawdą, że schematy są takie same - takich argumentów szukają szydercy żeby mieć temat do polemiki, że wszystkie sansuje są takie same skoro mają taki sam schemat - do tego to zmierza ... Mi w zasadzie szkoda czasu na tracenie energii na polemiki z kimś takim, którego intencje są wypisane jak szyld - dziwię się tylko, że Wy koledzy nadal nie macie tego dość ? Można się zasłaniać wolnością słowa (gdzie i tak 90% zasłaniających się tym nie rozumie tego pojęcia ani tego co ze sobą ono niesie...) ale tak się składa, że ile osób tyle definicji tejże wolności nie wspominając o podstawach zwykłych ludzkich zasad przyzwoitości - kiedyś powszechnych i stanowiących normę .... no ale to się wynosi z domu a raczej wynosiło .... a dziś to z domu się raczej inne rzeczy wynosi - głównie pieniądze rodziców .... (i tu współczucie  szczere dla dzisiejszej młodzieży ...)

Edytowano przez czubsi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hubert hubert napisał:

Panowie, wiadomo, że to trolowanie, ale na takie pytanie daje się powiedzieć emoji3526.png

Da się odpowiedzieć... Tylko po co, skoro pytający raczej nie jest zainteresowany odpowiedzią? A przynajmniej tak wynika z poprzednich wpisów.

Trollowanie można zignorować i tyle, a gdy stanie się to mocno nachalne-wtedy problem znika wraz z użytkownikiem.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...