Skocz do zawartości

SANSUI - moja ulubiona marka


Recommended Posts

W związku z tym, że od niemal 8 miesięcy dwa wzmacniacze stoją w szafie (907 limited i AU07) gdyż słucham non stop B2301L MOD  oddam w świetnym stanie 907 limited (!) Wersja oczywiście na Silmik I 🙂 Stan jest niemal jak sklep ( w końcu to mój egzemplarz ...) W moim posiadaniu od momentu zakupu w hifido w 2012 roku ... Ciśnienia nie mam ale jeśli ktoś marzył o pewnym egzemplarzu 907 limited to zapraszam !

Edytowano przez czubsi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o porządkach w szafie, to oddam w dobre ręce (co prawda nie z szafy, ale z półki:

gramofon Sansui Sr-838 + wkładka Shelter201

Cd Sansui 717 DR + oryg pilot

korektor Sansui Se-88

wszystko sprawne , w dbd stanie itp. itd., na 220.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to zapraszam na prv

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno w lepszym stanie nie, to fakt. Ale  - jak sam wiesz - trochę tych różnych sprzętów u mnie jest, więc cd wystarczą dwa zamiast trzech, gramofon też wystarczy jeden zamiast dwóch... miejsce na streamer jakiś trzeba zrobić, takie czasy. ... bo miejsca mało po prostu, ot i tyle. A 717Dr szkoda, super wygląda zarówno z AU-07 czarnym jak i z tym drugim czarnym... 

Zresztą - wszystkiego szkoda.... bo przykładowo taki zestaw ładnie ustawiony: 911DG MOD/ Tu-X701/SE-88/SR-838 - wszystko w czerni itp. wygląda naprawdę super. I gra przy okazji też super :) 

Ale DG zostaje na razie.

Edytowano przez Samcro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Samcro napisał:

Bardziej wymusza konieczność szukania miejsca niż chęć...

Ale przyjedziesz, posłuchamy,  to może jeszcze wszystko się zmienić, wiesz, jak to u mnie jest 😏

Piotrek ...

co Ty wiesz o szukaniu miejsca na sprzęt 😋
No dobra - żartowałem.
Ale i tak do mojej "szafologii" to jeszcze masz daleko.


Czy dobrze pamiętam, że do TEACa masz jeszcze zapasowy laser (jakbyś się chciał posłuchać Witka odnośnie CDków Sansui/TEAC)?

1 godzinę temu, Samcro napisał:

Zresztą - wszystkiego szkoda.... bo przykładowo taki zestaw ładnie ustawiony: 911DG MOD/ Tu-X701/SE-88/SR-838 - wszystko w czerni itp. wygląda naprawdę super. I gra przy okazji też super :) 

no to do takiego zestawu czarny CD jak znalazł 🙂

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek (i Piotrek też).
Widziałem ... słyszałem tego ex-Twojego CDka i pewnie bym się skusił, bo i stan doskonały i czyta wszystko aż miło (no normalnie lepiej niż czytnik Kindle 🙂 ) ... gdybym pozbył się tak z pięciu innych odtwarzaczy (a jakoś się nie zanosi).
Bo jakoś tak się składa, że człek w kolejnych krokach wchodzi w coraz droższy sprzęt 😞

Faktycznie nasze napięcie w tym CDku to duże ułatwienie gdy ktoś chce go podpiąć pod inny wzmacniacz niż 100V Sansui.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

,,Niechcący" nabyłem AU 777 (byłem na urlopie - zapomniałem wycofać oferty i......wygrałem).

Gdzie z tym sprzętem biec w Warszawie na tzw ,,spa" nie za mln zł ?

Jest taki Pan Jacek na Ursusie (dobry fachura), ale.......$$$$$ (800-1000zł ?)

Nomos - odpada (9/10) to złe opinie

Ktoś, coś kojarzy w Warszawie ?

Choćby był 10000% sprawny to chce, aby ktoś go uczciwie przejrzał, wyczyścił itd.

Edytowano przez Kamill00
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram nie cieszyć się zbytnio, ale.......po prostu się nie da 😊😊

Jest to najstarszy, najtańszy, ale......NAJLEPIEJ grający sprzęt jaki miałem. Może nie miałem zbyt wiele wczesniej bo tylko 6, ale jednak........

,,Nowoczesne" klocki z pułapu cenowego 3-4 tys zł (a ja dałem 50% tego) moim zdaniem kładzie na łopatki.

Pozdrawiam 

Edytowano przez Kamill00
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rozmawiamy, testujemy, słuchamy. Jest moc."

Piotrze

Jak Wam się uspokoją myśli, to może coś napiszesz. Takiego zestawienia też bym chętnie posłuchał ale wystarczy mi Twoja recenzja. O 209 Tube już trochę zapomniałem, jednak bardzo przyda się opis Twój i Marka o tym sprzęcie.

Pozdrawiam



Edytowano przez Wuwuzela
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...